fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Túžba po politickej pomste v parlamente prehrala, hodnotí Pellegrini hlasovanie o Ficovej väzbe

Poslanci Hlasu-SD hlasovali proti vydaniu poslanca Národnej rady na väzobné stíhanie.

Máte tip? napíšte nám mailom

4.5.2022 (Webnoviny.sk) – Túžba po politickej pomste v stredu v parlamente prehrala. Spravodlivosť môže a musí podľa predsedu strany Hlas – sociálna demokracia Petra Pellegriniho nasledovať štandardnými cestami. Informoval o tom na sociálnej sieti.

„Poslanci Hlasu hlasovali proti vydaniu poslanca Národnej rady na väzobné stíhanie, čo samozrejme nemá žiaden vplyv na to, že trestné konanie a vyšetrovanie môže ďalej pokračovať. Rešpektujeme rozhodnutie národnej rady. Ukázalo sa, že vládnej moci sa nepodarilo urobiť toto rozhodnutie, nedokázali presvedčiť ani vlastných koaličných poslancov, aby s čistým svedomím mohli zahlasovať za toto rozhodnutie. Potvrdilo sa, že v tomto prípade išlo vládnej moci len o získanie skalpu a fotiek opozičného predsedu strany v putách, aby mohli prezentovať veľkolepý úspech,” dodal po hlasovaní.

Viac k témam: kauza Súmrak, Obvinenie Roberta Fica a Roberta Kaliňáka, Predseda strany Hlas-SD, Rokovanie NR SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Túžba po politickej pomste v parlamente prehrala, hodnotí Pellegrini hlasovanie o Ficovej väzbe © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií