fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Už tento víkend zažije Východ poriadnu dávku Hip-Hopu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Východ zažije poriadnu šou!!!

To tvrdia organizátori tejto výnimočnej udalosti, ktorí si už tento víkend prichystali pre nadšencov hip-hopovej tanečnej kultúry poriadnu dávku rapu a zábavy. Tím NahodsaSK a MT production pripravili pre nás prvý ročník festivalu, ktorý môže konkurovať ostatným akciám tohto žánru. Všetko sa to uskutoční od 8. do 10. júla na čerstvo zrekonštruovanom Amfiteátri na Zemplínskej Šírave.

VIBE HIP-HOP FESTIVAL 2016

Ako headlineri podujatia vystúpia: DMS-Separ, Kali a Peter Pann, Pil C, Ego, Strapo, Moja Reč

Ďalšími potvrdenými interpretmi taktiež sú: Boy Wonder, Plexo, Majself, Tono S, Bacil, Radikal, Nerieš, Aless, Vladis, Radikal, Kelso, Rosy, Rousi, Puerto, Mega M, Jofre, Parazitt, Dawe, White, Kildo, Správny ťah, OUA, Arogant, Norbert Ronin a ďalší…
(komplétny line-up s časmi vystupujúcich nájdeš na tomto odkaze)

Východné Slovensko sa podobnej partie dočká po prvýkrát, a preto ostáva veriť, že tento festival si vybuduje základňu fanúšikov, ktorí ostanú verní aj po ďalšie ročníky. Určite to prinesie spestrenie na amfiteáter, na ktorom sa toto leto organizujú aj iné festivaly či podujatia všetkých žánrov.

Prečítajte si tiež:
4 metalové bohyne ktoré majú prednosti nielen v hlase! #2

13332794_1058792897491124_188576484364823651_n

Veríme, že počasie sa vydarí, pretože už viaceré tohtoročné akcie sa museli predčasne ukončiť práve kvôli búrkam a silnému dažďu. Po skončení festivalu vám taktiež prinesieme najzaujímavejšie momenty z tejto udalosti. 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií