fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vedeli ste, že firma UPS má svoju Facebookovú skupinu, kde fotia túlavých štvornohých miláčikov z ulice?

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak pracuješ ako kuriér, určite poznáš situáciu, keď si ťa štvornohý miláčik vyberie ako svoj nový domov a príde ťa navštíviť. Niekto ich bezcitne odmietne, no niekto im dá skutočný pocit lásky.

Vodič svetoznámej firmy UPS, Sean McCarren, takéto niečo zažíva pravidelne. Avšak, patrí do druhej skupiny a svojich náhodných, chlpatých okoloidúcich s radosťou privíta a nezabudne ani na fotografiu, ktorú následne zdieľa vo svojej Facebookovej skupine známej ako “UPS Dogs.” Niektorí zákazníci tvrdia, že keď ich psík zbadá UPS auto, ihneď uteká, akoby videl auto so zmrzlinou.

,,Je to skvelý príklad vzťahov, ktoré majú naši zamestnanci so svojimi zákazníkmi. Nech už sú dvojnohí, alebo aj štvornohí,” tvrdí hovorca spoločnosti UPS.

ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-01 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-1 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-02a ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-03a ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-04 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-4 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-05 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-06 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-07 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-7 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-08 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-09 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-010 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-011 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-012 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-013 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-014 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-41 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-43 ups-dogs-facebook-group-drivers-meet-routes-sean-mccarren-57

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií