fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vedeli ste, že tieto hollywoodske herečky sa tešia z nových prírastkov do rodiny?

Máte tip? napíšte nám mailom

Hollywoodske mamičky sa väčšinou s radostnou správou podelia aj so svojimi fanúšikmi prostredníctvom sociálnych sietí. No nie je to pravidlo, a tak sa neraz stane, že keď sa niektorá z nich náhle na verejnosti objaví s tehotenským bruškom, spôsobí šok. Ktoré známe dámy sa tento rok tešia z nových prírastkov?

Hollywoodske mamičky – Blake Lively

Krásna herečka Blake Lively a jej manžel Ryan Reynolds sa pýšia priam dokonalým životom. Vzali sa v roku 2012 a na internete nenájdete žiaden ich škandál alebo prešľap. Sú krásnym párom, ktorý si výborne rozumie a s láskou vychováva už tri deti. Kedy sa to ale stalo? Obaja sú pomerne veľkí tajnostkári a svoje súkromie si veľmi strážia. Žiadne informácie, ako dátum narodenia bábätka či pohlavie, nie sú známe. Nie je to ale veľmi prekvapivé, pretože podobne to bolo aj pri predchádzajúcich deťoch a informácie sa na verejnosť dostávali len veľmi pomaly. Rozhodnutie držať svoje deti ďalej od sveta šoubiznisu, kamier a fotoaparátov je určite šťastné. Robia to mnohé hollywoodske mamičky.

https://www.instagram.com/p/B3tJKOCgCAH/

Keira Knightley

Medzi ďalšie šťastné holywoodske mamičky sa v septembri zaradila aj éterická Keira Knightley. Zo začiatku robila okolo svojho dieťatka tajnosti ako mnohé iné celebrity. Nakoniec ale médiám prezradila, že sa jej narodila dcérka a dala jej meno Delilah. Nie je to jej prvé dieťa, so svojím  manželom má už štvorročnú dcérku Edie. Ak by ste čakali, že sa vzdá herectva na dlhšiu dobu, tak ste na omyle. Ako sama prezradila, veľmi rada by sa už čoskoro vrátila k natáčaniu filmov. Ako sama povedala, na ženy, ktoré sa stanú matkami, sa niekedy neberie ohľad. Sama má veľké šťastie, že  má skvelú kariéru a môže si dovoliť výbornú starostlivosť o svoje deti. Napriek tomu túto úlohu považuje za naozaj náročnú a ťažkú.

Anne Hathaway ešte stále čaká

Nedávno zažiarila na premiére svojho nového filmu, kde hrdo ukázala veľké bruško. Anne Hathaway sa darí nielen na filmovom plátne, ale aj v súkromí. Je šťastne vydatá za Adama Shulmana a majú spolu trojročného syna Jonathana. Už čoskoro k nemu pribudne súrodenec. Pred týždňom ešte zdieľala na Instagrame fotku, kde má ešte stále bruško, no bábätko sa zrejme už čoskoro vypýta na svet. Anne to však veľmi pristane a tešíme sa, keď ju zasa uvidíme v nejakom novom filme. Hollywoodske mamičky totiž stíhajú všetko.

Prečítajte si tiež:

Vek je len číslo: Celebrity, ktoré otehotneli pred päťdesiatkou

Zdroje: markiza.sk  topstar.noviny.sk  cas.sk  topky.sk  telkac.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií