fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ktoré úspešné celebrity nemajú dokončenú strednú školu: Toto sú oni!

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj vám rodičia zvykli prízvukovať, aby ste sa dobre učili, inak sa k dobrej práci nedostanete? Niečo pravdy na tom je, ale pozrite sa na úspešné celebrity, ktoré nemajú ani strednú školu.

Úspešné celebrity bez strednej školy – Johnny Depp

Krásavec, ktorý ukradol srdcia mnohých žien, medzi úspešné celebrity rozhodne patrí. Zo školy odišiel v pätnástich, keď sa nevedel vyrovnať s rozvodom svojich rodičov. Jeho rebélia tam ale neskončila. Svoje problémy riešil sebapoškodzovaním, ktoré mu na tele zanechalo jazvy. Šťastie skúšal ako hudobník, no svet ho pozná ako talentovaného herca.

https://www.instagram.com/p/B3_0_RgJFIO/

Jay-Z

Ako malý chlapec vystriedal v Brooklyne niekoľko škôl. Patrí k tým , ktorých detstvo nebolo jednoduché. Vyrastal v nebezpečnej štvrti plnej drog a násilia. Ťažko povedať, čo jeho rozhodnutie odísť zo strednej školy ovplyvnilo najviac. Jay-Z je dnes jeden z najlepšie platených hudobníkov, preto je svojmu rozhodnutiu ísť za hlasom srdca určite vďačný.

View this post on Instagram

Happy 15th Birthday Julez!! @julezjsmith1

A post shared by Jay-Z (@jayz.co) on

Céline Dion

Odmalička sa venovala len spevu. Bola najmladšia zo 14 detí, a tak nie je prekvapivé, že rodina sa musela obracať, aby ich uživila. Keď mala dvanásť rokov, zložila spolu s mamičkou pieseň Ce n’etait qu’un reve, ktorá navždy zmenila jej život. Demonahrávka zaujala manažéra Reného Angélila a tu môžeme povedať, že sa zrodila hviezda. Céline Dion je medzi úspešnými celebritami bez strednej školy naozaj výrazným hlasom.

https://www.instagram.com/p/B3MUfrPnW0B/

Sean Connery

Nezabudnuteľný herec s prenikavým pohľadom sa narodil do chudobnejšej rodiny. Od svojich deviatich rokov pracoval, aby rodine aspoň trochu pomohol s rozpočtom. Ako trinásťročný opustil brány školy a pracoval na stavbách. Kým sa dostal k milovanému herectvu, vyskúšal si viacero povolaní a je dobré, že ostal len pri tom, čo mu išlo bravúrne.

https://www.instagram.com/p/B0l32RuHCcj/

Charlie Sheen

Ďalším skutočným rebelom je aj herec Charlie Sheen. Keď sa na jeho život pozrieme trochu lepšie, nie je to nič prekvapujúce. Týždeň pred maturitou ho zo školy vyhodili, pretože dosahoval príšerné výsledky. Bol dobrým športovcom, ale keď sa začal venovať filmu, neostal naň čas. Určite môžeme povedať, že maturitu k svojim filmom nepotreboval, lebo jeho talent bol naozaj veľký.

Quentin Tarantino

Niektoré jeho filmy ste určite videli. Možno patria aj k vašim obľúbeným, pretože Quentin Tarantino má dar robiť kultové filmy. Zo školy odišiel v šestnástich, pretože chcel hrať vo filmoch. Na živobytie si zarábal ako uvádzač v kine pre dospelých. Celá táto cesta viedla k režírovaniu, za čo sme mu veľmi vďační. On sám prispel k objaveniu úspešných hercov práve tým, že účinkovali v jeho filmoch.

View this post on Instagram

• Coolest man alive • ❤️

A post shared by Quentin Tarantino (@mr.quentintarantino) on

Daniel Radcliffe

Keď sa povie jeho meno, hneď si spomenieme na malého chlapca s okuliarmi, ktorý zmenil pohľad detí na čítanie. Svoj život odovzdal postave Harryho Pottera už vo svojich 12 rokoch. Pred natočením musel podpísať zmluvu na všetkých sedem dielov, a tak nikdy nedokončil strednú školu. Venoval sa hraniu a aj keď vyrástol, stále mu to ide dobre. Stredná škola úspešné celebrity brzdila, preto šli za svojím snom.

View this post on Instagram

Photos by @stevenkleinstudio for Details in 2007

A post shared by Daniel Jacob Radcliffe (@danielradcliffephotos) on

Aj Slovensko a Česko má úspešné celebrity bez strednej školy

Ak by sme hľadali úspešné celebrity bez maturity, nemusíme chodiť ďaleko. Slávna modelka Simona Krainová zaujala svojou krásou už ako mladé dievča. V šestnástich odišla do Paríža a odvtedy sa stará sama o seba. Aňa Geislerová patrí k najznámejším českým herečkám. Od štrnástich rokov sa venuje herectvu a modelingu, a tak šla škola celkom bokom. Robo Grigorov je rebelom telom i dušou a pokyny učiteľov nedokázal počúvať. Možno má len základné vzdelanie, ale jeho piesne sú krásne. Michal David tiež priznal, že školu nikdy neobľuboval. Vydal sa na hudobnú dráhu a spievame si s ním už dlhé roky.

Prečítajte si tiež:

Neslávne známy klub 27: Ktoré celebrity v ňom skončili?

 

Zdroj: korzar.sme.sk  kinosala.joj.sk  casprezeny.sk  slovakwoman.sk

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií