fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vek je len číslo: Celebrity, ktoré otehotneli pred päťdesiatkou

Máte tip? napíšte nám mailom

Materstvo je pre ženy darom a vychutnávajú si ho. Kým niektorým sa podarí otehotnieť skoro, iné si na svoj poklad musia počkať. Viete, ktoré celebrity otehotneli pred päťdesiatkou?

Celebrity, ktoré otehotneli pred päťdesiatkou –  Brigitte Nielsen

Spomínate si na zlú Čiernu kráľovnú z rozprávok o princeznej Fantaghiro? Jej predstaviteľka Brigitte Nielsen mala troch dospelých synov, no so svojím partnerom ešte túžila po bábätku. Keď by ste ju stretli na ulici, povedali by ste, že stará mama vzala vnúčatko na prechádzku. Ona si to ale užíva a ako sama hovorí, nepovažuje to za sebecké. Veľa vecí sa naučila pri svojich synoch, a tak môže dcérku rozmaznávať a užívať si každý deň s ňou bez stresu. Patrí tak medzi najšťastnejšie celebrity, ktoré otehotneli pred päťdesiatkou.

https://www.instagram.com/p/B3kVuVuBi8a/

Janet Jackson

Janet Jackson poznáme ako sestru popovej ikony Michaela Jacksona, speváčku i herečku. Svoj život zasvätila kariére a svoje prvé dieťa priviedla na svet práve v päťdesiatke. Otcom sa stal katarský podnikateľ, s ktorým sa tri mesiace po pôrode rozišla. Aj keď to speváčka neniesla ľahko, svojho syna považuje za najväčšiu lásku svojho života a život s ním miluje. Stavia ho na prvé miesto a žiara reflektorov jej nechýba.

Prečítajte si tiež:
Muž sa rozhodol, že geniálnym spôsobom pomôže priateľke predať 21-ročné auto. Teraz ho chcú desiatky ľudí kúpiť za viac, ako si vieš prestaviť!

https://www.instagram.com/p/B4L115qpmNN/

Laura Linney

Predstavte si, že sa roky snažíte otehotnieť, ale nejde to. Vzdáte sa myšlienky, že budete mať dieťa a žijete ďalej. Keď to už nečakáte, stane sa zázrak a tehotenský test má dva prúžky. Toto sa stalo aj hviezde filmu Láska nebeská, Laure Linney. Kým iné mamičky hrdo ukazovali svoje bruško, ona ho skrývala. Cítila sa stará a nevedela o tom hovoriť. Bála sa o jeho zdravie, ale nevedela sa ho dočkať.

https://www.instagram.com/p/Bn-kV7ZHKnT/

Susan Sarandon

Poznáme ju ako krásnu herečku s veľkým talentom a širokým úsmevom. Ani s ňou sa osud dlho nemaznal, pretože lekári jej povedali, že je neplodná. Správu prijala hrdinsky a potom sa stal zázrak. Prvý raz rodila ako 39-ročná, naposledy ako 45-ročná. Svoje tri deti nadovšetko miluje a ako sama hovorí, oplatilo sa na ne čakať.

View this post on Instagram

When it’s raining. ☔️

A post shared by Susan Sarandon (@susansarandon) on

Halle Berry

Celebrity, ktoré otehotneli pred päťdesiatkou, sú väčšinou úspešné herečky. Tak je to aj v tomto prípade. Meno tejto čokoládovej krásky nemusíme nikomu špeciálne predstavovať. Halle starne do krásy a vo svojich filmoch je vždy okúzľujúca. Svoje prvé dieťa rodila po štyridsiatke, druhé o šesť rokov neskôr. Sama ostala prekvapená, pretože si myslela, že je to menopauza.

https://www.instagram.com/p/B3xkUSjj1A1/

Rachel Weisz

Nádherná herečka známa z filmov o múmii sa zahľadela do svojho hereckého kolegu a predstaviteľa Jamesa Bonda, Daniela Craiga. Ich spoločné dieťa sa narodilo, keď mala 48 rokov. Obaja mali z predchádzajúcich vzťahov dieťa a novým prírastkom boli veľmi prekvapení. Rachel sa tak tiež zaradila medzi celebrity, ktoré otehotneli pred päťdesiatkou.

View this post on Instagram

Where are you from? #RachelWeisz

A post shared by Rachel Weisz (@_rachel.weisz_) on

Geena Davis

Ktorá ďalšia herečka patrí medzi celebrity, ktoré otehotneli pred päťdesiatkou? Nesmieme zabudnúť ani na americkú oscarovú herečku Geenu Davis. Dáma s očarujúcim úsmevom sa stala matkou až po štyridsiatke. Najskôr sa jej narodila dcérka a pred päťdesiatkou priviedla na svet dvojičky, chlapcov.

https://www.instagram.com/p/BbsVHGtlb0z/

Prečítajte si tiež:

Toto celkom nevyšlo – celebrity zohavené plastikami

Zdroj: svetevity.sk  eva.sk  blesk.cz  zena.sme.sk

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií