fbpx
Veronika Ostrihoňová sa ostrihala! Pozrite sa, ako vyzerá s novým účesom

Veronika Ostrihoňová sa ostrihala! Pozrite sa, ako vyzerá s novým účesom

Obľúbená moderátorka a redaktorka, Veronika Ostrihoňová Cifrová, zmenila imidž!

Veronika Ostrihoňová Cifrová patrí medzi najväčšie krásky slovenského šoubiznisu. Ľudia ju však registrujú nielen kvôli výzoru, ale i kvôli práci moderátorky a redaktorky, či z vlogov jej manžela, Sajfu. Azda každý si teda pri jej mene vybaví pôvabnú dlhovlasú blondínku. To však už neplatí – Veronika totižto zmenila imidž a jej dlhé vlasy sú minulosťou.

Obľúbená kráska vsadila na o dosť kratší strih s názvom Lob, ktorý jej ale veľmi pristane a celkovo tak pôsobí veľmi fresh. Čo poviete, pristane nový účes moderátorke viac?

Zdroj: Instagram/veronikaostrihonova
Zdroj: Instagram/veronikaostrihonova

 

 

Zdroj: https://www.instagram.com/veronikaostrihonova/

Foto: https://www.instagram.com/veronikaostrihonova/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Chlapček si nechal narásť vlasy, aby pomohol deťom chorým na rakovinu. Stalo sa niečo, čo mu zmenilo život :(
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.