fbpx
Vychováte dieťa a niekto vám ho brutálne zoberie, hovoria rodičia vo videu, ktoré pozýva na protest Za slušné Slovensko

Vychováte dieťa a niekto vám ho brutálne zoberie, hovoria rodičia vo videu, ktoré pozýva na protest Za slušné Slovensko

Vo štvrtok 21. februára uplynie rok od vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Vo viacerých mestách sa plánujú protesty Za slušné Slovensko.

Iniciatíva v emotívnom videu necháva rozprávať rodičov, ktorí prišli o dieťa, ale aj novinárov a mladých aktivistov.

„Hovoril mi, čo sa bojíš oco, u nás sa to stať nemôže,“ vraví vo videu otec Jána Kuciaka. 

Pred rokom brutálne zavraždili Jána a Martinu. Nesmieme dovoliť, aby ich smrť bola zbytočná, nesmieme prestať, píše sa na stránke Za slušné Slovensko.

Práve naopak, ukázali sme, že ak sa spojíme a vydržíme, tak dokážeme spoločne veľké veci. Nesmieme sa vzdať, musíme vydržať.

Námestia, na ktorých sme stáli dokázali pohnúť Slovensko o krok dopredu. Spoločne budeme pokračovať, aby sme mohli žiť v slušnej a spravodlivej krajine.

Už tento štvrtok sa opäť vidíme na námestiach.

Za Jána a Martinu, za slušné Slovensko.
#zaslusneslovensko #allforjan

Protesty na Slovensku

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  V priamom prenose pri vyhlasovaní Miss Universe sa moderátor pomýlil a vyhlásil zlú výherkyňu! Pozrite sa, čo nasledovalo potom!
Google+ Linkedin
Pavel Bielik

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.