fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vychováte dieťa a niekto vám ho brutálne zoberie, hovoria rodičia vo videu, ktoré pozýva na protest Za slušné Slovensko

Vo štvrtok 21. februára uplynie rok od vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Vo viacerých mestách sa plánujú protesty Za slušné Slovensko.

Iniciatíva v emotívnom videu necháva rozprávať rodičov, ktorí prišli o dieťa, ale aj novinárov a mladých aktivistov.

„Hovoril mi, čo sa bojíš oco, u nás sa to stať nemôže,“ vraví vo videu otec Jána Kuciaka. 

ROK OD VRAŽDY JÁNA a MARTINY. NEZABÚDAME! NEODCHÁDZAME!

Pred rokom brutálne zavraždili Jána a Martinu. Nesmieme dovoliť, aby ich smrť bola zbytočná, nesmieme prestať. Práve naopak, ukázali sme, že ak sa spojíme a vydržíme, tak dokážeme spoločne veľké veci. Nesmieme sa vzdať, musíme vydržať.Námestia, na ktorých sme stáli dokázali pohnúť Slovensko o krok dopredu. Spoločne budeme pokračovať, aby sme mohli žiť v slušnej a spravodlivej krajine. Už tento štvrtok sa opäť vidíme na námestiach. Za Jána a Martinu, za slušné Slovensko.#zaslusneslovensko #allforjan(c) Toxpro

Zveřejnil(a) Za slušné Slovensko dne Úterý 19. února 2019

Pred rokom brutálne zavraždili Jána a Martinu. Nesmieme dovoliť, aby ich smrť bola zbytočná, nesmieme prestať, píše sa na stránke Za slušné Slovensko.

Práve naopak, ukázali sme, že ak sa spojíme a vydržíme, tak dokážeme spoločne veľké veci. Nesmieme sa vzdať, musíme vydržať.

Námestia, na ktorých sme stáli dokázali pohnúť Slovensko o krok dopredu. Spoločne budeme pokračovať, aby sme mohli žiť v slušnej a spravodlivej krajine.

Už tento štvrtok sa opäť vidíme na námestiach.

Za Jána a Martinu, za slušné Slovensko.
#zaslusneslovensko #allforjan

Protesty na Slovensku

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií