fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Záhadnú smrť manželov vo Vrábľoch vyšetruje polícia ako vraždu

Polícia vyšetruje prípad, pri ktorom sa v rodinnom dome vo Vrábľoch v okrese Nitra našli mŕtve telá dvoch ľudí.

Máte tip? napíšte nám mailom

Ide o manželov, ktorí mali na tele viaceré bodné rany. Presná príčina ich smrti bude známa až po pitve. „Na základe jej výsledkov bude vo veci ďalej rozhodnuté,“ informovala Renáta Čuháková z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre.

Ako doplnil, vyšetrovateľ kriminálnej polície začal v tejto súvislosti trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. „Bližšie informácie k prípadu prinesieme hneď, ako to procesná situácia dovolí,“ dodala Čuháková.

Vražda vo Vrábľoch

Podľa tvnoviny.sk v rodinnom dome vo Vrábľoch našla polícia dvojicu manželov bez známok života. Išlo o  67-ročného mužova a 59-ročnú ženu.

Ženu našli ležať v kuchyni. Na tele mala bodné rany. Muža našli ležať zase ležať v kaluži krvi v garáži. Manželov našla ich dcéra, ktorá podľa susedov býva s nimi aj s bratom.

Ich rodina nevie o žiadnych nezhodách medzi nimi. Manželov ešte včera večer videli natierať plot. Ďalšie informácie incidentu zatiaľ nie sú známe.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tasr tvnoviny
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií