fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vyberte jedny z uvedených dverí a my vám prezradíme, ako bude prebiehať zvyšok vášho roku 2017

Máte tip? napíšte nám mailom

A je to tu. Po dlhšom čase zase prinášame testík pre zvedavcov, ktorí chcú o sebe vedieť viac a zaujíma ich ako prítomnosť, tak aj budúcnosť.

Dnešný test sa bude zaoberať zvyškom roku 2917. Na to, aby si zistil, ako bude vyzerať ten tvoj, stačí vybrať jedny z nižšie uvedených dverí a my ti to prezradíme.

185yui7utiy0r_zpmomraq

Pokračovanie na ďalšej strane

Dvere 1

Všetko, s čím ste zápasili v tomto roku, úspešne uzavriete a dokončíte. Bude vás to stáť síce veľa síl, ale nakoniec si môžete vydýchnuť. Čaká vás ešte jeden výnimočne silný zážitok, ktorý príde v čase vianočných sviatkov. Bude to niečo, čo ste nečakali, ale o to viac vás to poteší.

Dvere 2

Jeseň bude pre vás veľmi príjemným obdobím. Kým ostatní frflú na zlé počasie, chlad a blato, vy si to užívate. Tento čas sa vám trochu poľaví v práci a vy si môžete vychutnávať všetko, na čo ste si inokedy nenašli čas. Niekto z rodiny vám prinesie dobrú správu. Môžete sa na ňu tešiť ešte do konca roka.

Prečítajte si tiež:
Otec vytrolil svoje dospievajúce deti príspevkami na internete! Sparodoval ich fotografie

Dvere 3

Nebudete sami seba spoznávať, ale objaví sa vo vás chuť skúšať nové veci. Zapíšete sa na jazykový kurz, spoločenské tance či kurz aranžovania. Choďte do toho, teraz je ten správny čas! Vo všetkom sa vám bude dariť a napadnú vám nové skvelé myšlienky. Veci uvidíte v nových súvislostiach. Teraz je čas sa realizovať a vyskúšať, čo ste vždy chceli.

Pokračovanie na ďalšej strane.

Dvere 4

Vy ešte nepoznáte liek na jesennú zachmúrenú náladu? Dobrá kniha, chutný čaj, šťavnatý koláč a stretnutia s priateľmi pri varenom víne urobia svoje. Kúpte si nový jesenný kúsok, ktorý vám padne v obchode do oka. Je veľká šanca, že sa vám prihovorí niekto, kto zmení váš život k lepšiemu.

Dvere 5

Možno vás premôže smútok za letom a sladkými dovolenkovými chvíľami, ale nezúfajte. Do konca roka vás ešte čaká jeden perfektný predĺžený víkend, počas ktorého zažijete nezabudnuteľné veci. Vaša nálada bude optimistická, tento rok si prípravu na vianočné sviatky naozaj vychutnáte.

Dvere 6

Do konca roka vás čakajú už iba samé dobré správy. Je dosť možné, že sa budú týkať najmä pracovnej oblasti. Buď vás čaká možnosť postúpiť vyššie, alebo finančná odmena. Neodkladajte stretnutia s najbližšími, nikdy neviete, či budete mať na ne ešte príležitosť. Ak sa cítite nepochopení a osamelí, je veľká pravdepodobnosť, že nájdete spriaznenú dušu tam, kde by ste to nečakali.

Prečítajte si tiež:
Vety, ktoré by si nemal povedať, ak je pri tebe nahá žena!

No čo, tešíš sa?

 

 

Zdroj: Internet

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií