Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Výsledky bozkávacej súťaže sú známe. Ktorá KISS FOTO vyhrala?

Portál Klocher.sk vyhlásil pri príležitosti medzinárodného dňa bozkávania, ktorý sa uskutočnil 6. júla, vyhlásil súťaž KISS FOTO. Mladé páry zo Slovenska posielali svoje zamilované fotografie na FB stránky alebo na email klochersk@gmail.com. Fotografie sme zverejnili v minulom článku, ktorý nájdete [button_link size=”small” src=”http://klocher.cz/pozrite-sa-ako-sa-vedia-bozkavat-mladi-slovaci/”]TU[/button_link].

Pokračovanie pod reklamou

Hlasovanie prebiehalo týždeň, v ktorom ste mohli dať hlas fotke, ktorá sa vám najviac páčia.

Sponzorom súťaže bola spoločnosť [button_link size=”medium” src=”https://www.kondomshop.sk/”]Kondomshop.sk[/button_link].

Na treťom meiste sa umiestnila fotka KISS FOTO 11

3. miesto

Druhé miesto obsadila fotka KISS FOTO 4

2. miesto

Pokračovanie pod reklamou

Víťazom bozkavácej súťaže sa stala fotka KISS FOTO 13

1. miesto KISS FOTO

Výhercom srdčene blahoželáme. Cenu do súťaže venovala spoločnosť [button_link size=”medium” src=”https://www.kondomshop.sk/”]Kondomshop.sk[/button_link].

Výhercom sa ozveme emailom, aby nám poskytli adresu, kde môžeme výhru zaslať. Ostatní ďakujeme za zapojenie sa do súťaže a určite ešte pripravíme nejakú letnú súťaž.

Sponzor súťaže kondomshop.sk

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií