Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Milovníci Toy Story, pozor! Disney už začiatkom leta otvorí zábavný park inšpirovaný touto rozprávkou

Príbeh hračiek, alebo ak chceš Toy Story, má milióny fanúšikov po celom svete. Tí sa teraz môžu tešiť na zábavný park v štýle tejto rozprávky.

Toy Story, animovaný príbeh o kovbojovi Woodym a kozmonautovi Buzzovi Lightyearovi oslavuje už neuveriteľných 23 rokov. Práve na toto výročie sa dočká otvorenia zábavného parku s názvom Toy Story Land. Zábavný park inšpirovaný populárnou rozprávkou sa otvorí už 30. júna tohto roku v americkom Orlande.

V tomto zábavnom parku sa fanúšikovia Príbehu hračiek môžu tešiť na množstvo atrakcií, medzi ktorými nebude chýbať horská dráha či povozenie sa na marťanských lietajúcich tanieroch. Toy Story Land sa má rozkladať na ploche jedenástich árov a budeš tam môcť stretnúť jednotlivých hrdinov. Pokiaľ by si chcel tento park zažiť, na vstupenku by si si mal pripraviť približne 80 eur.

 

 

Zdroj: EW, YouTube

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií