fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena si myslela, že priateľ ju podvádza, a tak sa schovala pod posteľ. To, čo nasledovalo, skutočne nečakala

Žiarlivá žena si vymyslela plán, ako odhalí neveru, no takýto vývoj situácie skutočne nečakala!

Mladá žena upodozrievala svojho priateľa z nevery, a tak vymyslela plán, ktorým ho mala nachytať. Rozhodla sa, že napíše stručný list, v ktorom mu oznámi, že ho už nemiluje a odchádza. Tento list položila na posteľ, schovala sa pod ňu a čakala, kým sa jej partner vráti domov.

Keď sa muž vrátil, všimol si, že jeho priateľka nie je doma, a tak si uvaril jedlo a šiel sa osprchovať. Po sprche sa rozhodol, že si pôjde ľahnúť a vtedy si všimol list, ktorý ležal na posteli. Žena s napätím čakala na to, ako bude reagovať.

Muž najprv nehybne stál pri posteli a potom vzal svoj mobil a niekam volal. Jeho slová zneli takto: „Ahoj zlato, tak som sa konečne zbavil tej kravy a o chvíľku som pri tebe. Je mi nesmierne ľúto, že som s ňou stratil toľko času, no my spolu všetko doženieme. Idem k tebe.“ Po vypočutí tohoto telefonátu žena nemohla uveriť vlastným ušiam.

Keď sa z prvotného šoku ako-tak spamätala, vyliezla spod postele. Sadla si na posteľ a vtedy si všimla, že na liste je niečo dopísané. V tom momente prišlo ďalšie prekvapenie – „Láska, nabudúce sa, prosím ťa, lepšie schovaj, bolo ti vidieť nohy. Šiel som do obchodu kúpiť niečo dobré, o chvíľu som späť. Milujem ťa.“

Zdroj: vipzeny.cz

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií