fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena si myslela, že priateľ ju podvádza, a tak sa schovala pod posteľ. To, čo nasledovalo, skutočne nečakala

Máte tip? napíšte nám mailom

Žiarlivá žena si vymyslela plán, ako odhalí neveru, no takýto vývoj situácie skutočne nečakala!

Mladá žena upodozrievala svojho priateľa z nevery, a tak vymyslela plán, ktorým ho mala nachytať. Rozhodla sa, že napíše stručný list, v ktorom mu oznámi, že ho už nemiluje a odchádza. Tento list položila na posteľ, schovala sa pod ňu a čakala, kým sa jej partner vráti domov.

Keď sa muž vrátil, všimol si, že jeho priateľka nie je doma, a tak si uvaril jedlo a šiel sa osprchovať. Po sprche sa rozhodol, že si pôjde ľahnúť a vtedy si všimol list, ktorý ležal na posteli. Žena s napätím čakala na to, ako bude reagovať.

Muž najprv nehybne stál pri posteli a potom vzal svoj mobil a niekam volal. Jeho slová zneli takto: „Ahoj zlato, tak som sa konečne zbavil tej kravy a o chvíľku som pri tebe. Je mi nesmierne ľúto, že som s ňou stratil toľko času, no my spolu všetko doženieme. Idem k tebe.“ Po vypočutí tohoto telefonátu žena nemohla uveriť vlastným ušiam.

Prečítajte si tiež:
Týchto 7 fráz nikdy nehovorte svojim deťom. Môžu totiž negatívne ovplyvniť ich mentálny vývoj

Keď sa z prvotného šoku ako-tak spamätala, vyliezla spod postele. Sadla si na posteľ a vtedy si všimla, že na liste je niečo dopísané. V tom momente prišlo ďalšie prekvapenie – „Láska, nabudúce sa, prosím ťa, lepšie schovaj, bolo ti vidieť nohy. Šiel som do obchodu kúpiť niečo dobré, o chvíľu som späť. Milujem ťa.“

Zdroj: vipzeny.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií