fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Padne vám sánka: Žena zaspievala v metre Shallow lepšie než Lady Gaga

Novým hitom internetu je žena, ktorá zaspievala v metre najznámejšiu pieseň z filmu Zrodila sa hviezda. Dokonca lepšie než Lady Gaga. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Kto by nepoznal známy hit Shallow, ktorý naspievali Lady Gaga a Bradley Cooper k film Zrodila sa hviezda? Aj napriek tomu, že išlo o štvrtú verziu známeho námetu, kde sa slávny hudobník zamiluje do talentovanej speváčky, určite nám dáte za pravdu, že aj vďaka hereckému obsadeniu patril medzi najlepšie spracované.

Žena zaspievala v metre Shallow

Vzhľadom na to, že sa tvorcovia filmu rozhodli do filmu obsadiť speváčku Lady Gaga, o perfektné hudobné spracovanie a dokonalý spev naozaj nebola absolútne núdza. A práve vďaka filmu Zrodila sa hviezda sa začalo pošuškávať, že Lady Gaga a Bradley Cooper tvoria pár. Ich spoločné vystúpenia po filmovej premiére boli plné emócií, ale aj vrúcnych dotykov a chémie.

A hoci sa k údajnému vzťahu ani jeden priamo nevyjadril, dnes už vieme, že to nebola pravda. Lady Gaga na sociálnej sieti len nedávno ukázala priateľa. Je ním podnikateľ a filantrop, Michal Polanski, a zdá sa, že v jeho náručí je naozaj šťastná.

Ani Bradley Cooper však neostal sám. Po tom, čo sa rozišiel so svojou dlhoročnou priateľkou a modelkou Irinou Shayk, začal randiť s herečkou Anou de Armas. Nedávno sa však o filme Zrodila sa hviezda začalo hovoriť opäť. Žena, Charlotte Awbery, zaspievala v metre pieseň Shallow lepšie než Lady Gaga!

Prečítajte si tiež:
Prenádherné huby na Islande si zamiluje aj ten, kto huby neznáša. Toto sú umelecké diela prírody

Profesionálna speváčka

V londýnskom metre sa potuloval reportér s mikrofónom, aby oslovil náhodných okoloidúcich. Ich úlohou bolo dospievať text piesne Shallow od Bradleyho Coopera a Lady Gaga.

Charizmatická blondínka sa postavila pred mikrofón a s úsmevom na perách bezproblémovo zvládla nielen text, ale aj melódiu. Moderátor bol z jej vystúpenia unesený a v tej chvíli ani netušil, kto sa mu postavil pred mikrofón. Doposiaľ neznáma blondínka je profesionálna speváčka a textárka Charlotte Awbery.

Londýnskym metrom sa ozýval neuveriteľný hlas a možno aj vďaka tomuto videu sa profesionálna speváčka stane oveľa populárnejšia, než je doteraz.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj The Oprah Magazine
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií