fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Padne vám sánka: Žena zaspievala v metre Shallow lepšie než Lady Gaga

Novým hitom internetu je žena, ktorá zaspievala v metre najznámejšiu pieseň z filmu Zrodila sa hviezda. Dokonca lepšie než Lady Gaga. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Kto by nepoznal známy hit Shallow, ktorý naspievali Lady Gaga a Bradley Cooper k film Zrodila sa hviezda? Aj napriek tomu, že išlo o štvrtú verziu známeho námetu, kde sa slávny hudobník zamiluje do talentovanej speváčky, určite nám dáte za pravdu, že aj vďaka hereckému obsadeniu patril medzi najlepšie spracované.

Žena zaspievala v metre Shallow

Vzhľadom na to, že sa tvorcovia filmu rozhodli do filmu obsadiť speváčku Lady Gaga, o perfektné hudobné spracovanie a dokonalý spev naozaj nebola absolútne núdza. A práve vďaka filmu Zrodila sa hviezda sa začalo pošuškávať, že Lady Gaga a Bradley Cooper tvoria pár. Ich spoločné vystúpenia po filmovej premiére boli plné emócií, ale aj vrúcnych dotykov a chémie.

A hoci sa k údajnému vzťahu ani jeden priamo nevyjadril, dnes už vieme, že to nebola pravda. Lady Gaga na sociálnej sieti len nedávno ukázala priateľa. Je ním podnikateľ a filantrop, Michal Polanski, a zdá sa, že v jeho náručí je naozaj šťastná.

Ani Bradley Cooper však neostal sám. Po tom, čo sa rozišiel so svojou dlhoročnou priateľkou a modelkou Irinou Shayk, začal randiť s herečkou Anou de Armas. Nedávno sa však o filme Zrodila sa hviezda začalo hovoriť opäť. Žena, Charlotte Awbery, zaspievala v metre pieseň Shallow lepšie než Lady Gaga!

Prečítajte si tiež:
Podľa doktorov bola neplodná. Šla na párty a tá jej zmenila život

Profesionálna speváčka

V londýnskom metre sa potuloval reportér s mikrofónom, aby oslovil náhodných okoloidúcich. Ich úlohou bolo dospievať text piesne Shallow od Bradleyho Coopera a Lady Gaga.

Charizmatická blondínka sa postavila pred mikrofón a s úsmevom na perách bezproblémovo zvládla nielen text, ale aj melódiu. Moderátor bol z jej vystúpenia unesený a v tej chvíli ani netušil, kto sa mu postavil pred mikrofón. Doposiaľ neznáma blondínka je profesionálna speváčka a textárka Charlotte Awbery.

Londýnskym metrom sa ozýval neuveriteľný hlas a možno aj vďaka tomuto videu sa profesionálna speváčka stane oveľa populárnejšia, než je doteraz.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj The Oprah Magazine

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií