fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ženská postava dokáže odhaliť to, aká dobrá je v posteli. Zisti, ako to je

Postava ženy dokáže povedať viac, než si myslíš.

Ženská postava o nej vie prezradiť viac, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Na základe toho, akú má nežnejšie pohlavie figúru, môžeš zistiť, aká šikovná je (nielen) v posteli. Ak si teda chceš byť istý, že slečna, ktorú chceš, je zároveň tou, ktorú hľadáš, si na správnom mieste. Teraz máš príležitosť zistiť, aká je tá tvoja v oblasti týkajúcej sa sexu.

Ženy s krivkami

1

Pokiaľ ide o krivky, z fyziologického hľadiska ide najmä o široké boky, ktorých majiteľka je v posteli slobodomyseľná. Podľa štúdie, ktorá sa uskutočnila sa univerzite v anglickom Leeds, sú ženy so širokými bokmi sexuchtivé a tiahne ich to viac k sexu na jednu noc.

Taktiež sa ukázalo, že rady experimentujú. Už v dávnej minulosti sa vedelo i to, že ženy so širokou panvou sú veľmi plodné, takže, ak hľadáš matku pre svoje dieťa, ženy s krivkami sú dobrou voľbou.

Drobná postava

2

Niektorí chlapi tvrdia, že sex s drobnými slečnami je oveľa lepší a nápaditejší než s vyššími. Dá sa totiž s nimi lepšie manipulovať a to otvára bránu rôznemu experimentovaniu a skúšaniu nových polôh. Z vedeckého hľadiska majú nižšie ženy lepšiu stabilitu a preto by nemali robiť nejaký väčší problém ani “polohy pre akrobatov”.

Bacuľatá postava

4

Genetik a držiteľ Nobelovej ceny, James Watson, prehlásil, že bacuľky si sex užívajú omnoho viac než chudé ženy. Objaviteľ štruktúry DNA zároveň pevne verí, že z biologického hľadiska platí, že čím viac tuhových vankúšikov žena má, tým je milšia a je lepšou milenkou. Tvrdí to na základe toho, že tuky zvyšujú hladinu endorfínov a tým podporujú chuť na sex.

Pokračovanie na ďalšej strane.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií