fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ženu v kaviarni dobodal nožom vlastný manžel, potom ušiel

Vyšetrovateľ muža obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.11.2022 (Webnoviny.sk) – Muž po konflikte v kaviarni v Bratislave bodol svoju manželku niekoľkokrát nožom. Vyšetrovateľ muža obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva.

Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková, fyzický konflikt manželov sa odohral v sobotu 5. novembra podvečer v kaviarni v Petržalke. Rozhovor manželského páru vyústil až do fyzického napadnutia.

„Po tom čo si manžel prisadol ku svojej manželke, niekoľkokrát ju bodol do zadnej strany krku a do chrbta. Následne ju ešte niekoľkokrát udrel,“ uviedla hovorkyňa.

Muž po útoku ešte chvíľu v kaviarni pobudol, následne odišiel. Poškodenej spôsobil viaceré zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie. V nočných hodinách hliadka podozrivého muža zadržala. Vyšetrovateľ ho obvinil a spracoval návrh na jeho väzobné stíhanie. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na päť až dvanásť rokov.

Viac k témam: Napadnutie, Útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk – Ženu v kaviarni dobodal nožom vlastný manžel, potom ušiel © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií