fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šokujúce: Takto sa zmenili ľudia, ktorí zo svojho života vyradili alkohol

Máte tip? napíšte nám mailom

Alkohol je pre ľudské telo škodlivý a to hlavne pri častej a nadmernej konzumácií – to vie hádam každý. Okrem toho, že zvyšuje riziko srdcovo-cievnych ochorení, infarktu či mozgovej mŕtvice, sa tiež nepriaznivo odrazí i na váhe človeka. Obsahuje totižto veľa kalórií.

O tom, čo sa stane s tvojím telom, keď sa vzdáš alkoholu, sa už popísalo dosť. Vraví sa ale, že lepšie raz vidieť, než stokrát počuť, a preto sme sa rozhodli ukázať ti fotografie, na ktorých vidieť ľudí v čase, keď konzumovali alkohol a v čase, keď sa mu vyhýbajú. Ich premena je ohromná, hoci je jasné, že niektorí vo svojom živote spravili väčšiu zmenu a začali sa venovať i cvičeniu.

Po siedmych mesiacoch abstinovania

1111

Po roku

2222

Polrok abstinencie

3333

Abstinujúca osem a pol mesiaca

4444

Po roku

12

Po dvoch rokoch

6

Pokračovanie na ďalšej strane

Alkohol je pre ľudské telo škodlivý a to hlavne pri častej a nadmernej konzumácií – to vie hádam každý. Okrem toho, že zvyšuje riziko srdcovo-cievnych ochorení, infarktu, či mozgovej mŕtvice, sa tiež nepriaznivo odrazí i na váhe človeka. Obsahuje totižto veľa kalórií.

O tom, čo sa stane s tvojim telom, keď sa vzdáš alkoholu, sa už popísalo dosť. Vraví sa ale, že lepšie raz vidieť, než stokrát počuť, a preto sme sa rozhodli ukázať ti fotografie, na ktorých vidieť ľudí v čase, keď konzumovali alkohol a v čase, keď sa mu vyhýbajú. Ich premena je ohromná, hoci je jasné, že niektorí vo svojom živote spravili väčšiu zmenu a začali sa venovať i cvičeniu.

Prečítajte si tiež:
Harry prehovoril: „Chcem, aby ste počuli pravdu o mne a Meghan."

Po roku a pol abstinencie

7

Po tristo dňoch

8

Po roku

9

Po roku a pol

5

Po 500 dňoch abstinovania

11

Po roku

10

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií