fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zuzana Plačková sa okázalo ukazuje s novými šperkami za takmer 30 tisíc eur

Kým väčšina Slovákov sa strachuje z neistej budúcnosti, Zuzana Plačková (28) sa o ňu vôbec nebojí. Najnovšie sa na sociálnej sieti pochválila novým kúskom, ktorý si dopriala v hodnote takmer 30 tisíc eur.

Máte tip? napíšte nám mailom

Kontroverzná Zuzana Plačková sa do povedomia dostala vďaka reality show Hotel Paradise. Neskôr sa objavila na známom kastingu pre dospelých. Mometálne pôsobí na sociálnych sieťach ako infuencerka. Zuzana sa rada obklopuje luxusnými vecami a všetko zdieľa na sociálnych sieťach . Najnovšie sa pochválila šperkami, za ktoré zaplatila skoro 30 tisíc eur.

Drahé oblečenie či Mercedes, ktorý si naposledy dopriala v hodnote takmer 200 tisíc eur nie je u nej nič výnimočné.

Slovensko otvorilo hranice s Rakúskom a Zuazana sa s kamarátkou vydala do Viedne na luxusné nákupy.

https://www.instagram.com/p/CBF2iC9J2Rq/

Kontroverzná blondínka si v predajni Cartier kúpila nádherné šperky. Tak nakoniec som si vybrala tento celý diamantový, aj tento celý diamantový a ešte prstienok, takže mám 30-tisíc eurové narodeniny. Pekné potešenie,“ informovala  sa na sociálnej sieti Zuzana.

Suma, ktorú v obchode nechala bola riadna. V obchode zaplatila 28 780 eur. Ak si myslíte, že si darček dopriala k nejakému špeciálnemu sviatku tak sa mýlite:Happy Birthday to me. Level up. Ďalší materiálny sen plný diamantov splnený. Inak dnes nemám narodeniny, až 20.6.“, napísala k fotke Zuzana. Nezabudla ani pripomenúť, že o rok oslávi 30-ku a chcela by si dopriať Lamborghini.

Prečítajte si tiež:
Ľudskosť, oddanosť a dobrosrdečnosť z tohto sveta ešte nevymizli. Presvedčia vás o tom tieto zábery
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj instagram

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií