Reklama/advertisment

Vítame ťa v úplne novej sérií plnej niekedy intelektuálneho humoru, ktorý však nájde svoj obdiv, je tak? Áno áno, rečičky, že je to staré a podobne poznáme, no nie každý videl všetko, a hlavným účelom je pobaviť.

V dnešnom v poradí prvom vydaní sa pozrieme hneď na riadnu kuriozitku. Muž inzerujúci na najznámejšom portáli na Slovensku hľadá zvuk čapnutia varechou po „pinde,“ čo je celkom… ako to povedať… fajnšmekerské. Celý obsah inzerátu:

Reklama/advertisment

,,Prajem slnečný deň, ponúkam možnosť trošku si akusticky privyrobiť. Ako už sám nadpis prezrádza zháňam „zvuk čapnutia varechy na pindu“ v mp3 alebo inom ešte kvalitnejšom formáte. Zvuk potrebujem výhradne ja na súkromné použitie a taktiež na komerčné účely a do rádia. V prípade hmotnej núdze (do 25kg štvorcových) som ochotný si zvuk nahrať aj sám ale potrebujem adeptku. Mala by mať poriadne navlhžený a rozčvachtaný klitt aby bol zvuk akusticky vyladený a kvalitný. A taktiež musí byť adeptka pekna bo nebudem dahej zhnitej marchuli pindu kmásať. Ozvyte sa čím lepšie tým skworej, s pozdravom Hurikán, Doposlyšenia :)“

Reklama/advertisment

12787995_10205819122907794_2146581725_n-kopia

Loading...