fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

6 ženských trendov, ktoré sa dnes nosia napriek tomu, že škaredia

Máte tip? napíšte nám mailom

Krása každej ženy spočíva najmä v jej vnútri, to by vám napovedala každá druhá motivačná kniha. Avšak v každej príslušníčke nežného pohlavia je aj túžba vyzerať čo najkrajšie. To sa však nie vždy musí oplatiť. 

Umelé riasy

Možno sme po nich túžili už v časoch, kedy sme dostali novú bábiku, možno až vtedy, keď sme zbadali, aké dlhé ich má krava. Nevravíme, že umelé riasy musia byť vždy nesprávnym krokom, práve naopak. Ak si ich dáte urobiť na piatočný večer alebo významné spoločenské podujatie, svoj sexepíl len podčiarknete. Dnes je však, žiaľ, trendom nechať si nalepiť 3D, 4D, 5D, 6D a nekonečno Dé riasy a ovievať nimi svoje okolie mesiac, niekedy viac. Dámy, toto nie. Vyzerajú naozaj neprirodzene, pre vaše oči sú aj neprirodzenou záťažou a keď začnú trsy opadávať, naozaj to nevyzerá práve pôvabne. Ak túžite po dlhých mihalniciach, skúste radšej siahnuť po ricínovom oleji alebo sére na podporu rastu mihalníc. Vyjde vás to dokonca lacnejšie ako nová dorábka.

Prečítajte si tiež:
Máme pre vás 3 recepty na pleťové masky, s ktorými vás chladná jeseň nezaskočí!

Vytetované obočie

Rozumieme tomu, že nie každému je vždy po vôli ráno si privstať a venovať 15 minút dokresľovaniu obočia, v poriadku. Avšak uchýliť sa k takému radikálnemu kroku ako je tetovanie obočia nemusí vždy vyplatiť. Vyzerá taktiež neprirodzene a to najmä v prípade, že si ho dáte urobiť čierne a extrémne hrubé, čo, žiaľ, nie je dnes ničím výnimočným.

Zdroj: www.thedailytelegraph.com

Gélové nechty

Pekné upravené nechty nikdy nie sú na škodu, no dlhé, špicaté, nepraktické “drápy”, ktoré nemajú s jemnosťou nič spoločné atraktívne nie sú. Okrem toho, že neviete svojmu dieťaťu zapnúť zips na bunde, majú gélové nechty výrazný dopad aj na kvalitu vašich pravých nechtov, ktoré ste si lepom zničili.

Napichané pery

Naozaj nerozumieme dôvodu, prečo si niektoré ženy ešte stále nechávajú aplikovať botox. Okrem toho, že táto látka paralyzuje svaly a tým pádom strácajú mimiku, vyzerajú pri najmenšom smiešne, ba až komicky. Žiaľ, v zrkadle sa vidia asi inak.

Piercing nad perami

Niektoré ozdobné piercingy môžu vyzerať naozaj vkusne a vábne. Iné však svoju funkciu neplnia, práve naopak, výzor robia škaredším. Medzi ne patrí aj piercing nad perami, ktorý sa dnes už, vďakabohu, tak často nenosí. Pamätáte si naň?

Prečítajte si tiež:
Jason Momoa nie je jediný: Toto je 21 mužov, ktorým dlhé vlasy pristanú viac ako ženám
6 ženských trendov
Zdroj: frogfinger.sk

Tunely v ušiach

Krásne náušnice sú nenahraditeľným doplnkom, ktorý zjemní váš výzor a podčiarkne ženskosť. To sa však nedá povedať o takzvaných “tuneloch”, ktoré sú už nejaký ten piatok veľmi obľúbené – nikto netuší prečo.

Zdroj: TVnoviny.sk

Zabudli sme na nejaké alebo máte na spomenuté “špatiace” trendy iný názor? Nechajte nám ho v komentári. 🙂

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií