fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Táto kráska má najdokonalejšiu tvár na svete. Čím ešte šokovala vedcov?

Máte tip? napíšte nám mailom

Ženská príťažlivosť doteraz nepoznala hraníc. V súčasnosti už ale vieme, ako pravá krása reálne vyzerá. Pozrite sa, aké parametre ju definujú.

Každá žena túži byť pre seba aj pre partnera čo najviac zvodná. Zatiaľ čo niektoré ženy si vystačia len s kvalitnou kozmetikou, iné siahajú aj po plastických operáciách. Mnohé sa ale usilujú pridať si na kráse čo najúspornejšie a z pohodlia domova. Často preto vyhľadávajú rôzne tutoriály, ako si namaľovať obočie či mihalnice. Existujú aj také, ktorým príroda dopriala prirodzene krásne črty, takže výrazné líčenie je pre nich úplne zbytočné.

Portál Littlethings.com informuje, že príkladom je žena menom Florencia Colgate, ktorá má prirodzene krásne proporcie tváre. Charakterizujú ju plné pery, veľké oči a výrazné lícne kosti. Pochádza z britského mestečka a v roku 2012 sa stala víťazkou súťaže v prirodzenej kráse, ktorú sponzorovala spoločnosť Lorraine Cosmetics. Jej krása je podľa vedcov absolútne dokonalá.

Dokonalá krása? Zdroj: facebook.com/Florencia Colgate
Dokonalá Florencia Colgate. Zdroj: facebook.com/Florencia Colgate

Krása už má určené hranice

Zo šedej myšky sa tak vďaka svojmu vzhľadu stala hviezda internetu. Vedci, ktorí sa špecializujú na krásu tvrdia, že vzdialenosť očí od úst by mala zaberať cca tretinu dĺžky tváre. U Florencie je to presne 32,8%. Ďalším dôkazom jej dokonalosti je to, že vzdialenosť medzi zreničkami má znázorňovať 46% percent zo samotnej šírky tváre. Florence v tomto prípade vykazuje neuveriteľných 44%. Je náročné uveriť tomu, že reálna ľudská bytosť sa v štatistikách krásy od vedcov líši len o pár %.

Prečítajte si tiež:
Tajné nahrávky: Andrej Danko flirtuje so Zsuzsovou

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že táto žena musí byť nesmierne namyslená. Prekvapivo je realita presne opačná. Jej priatelia, rodina a blízki tvrdia, že je mimoriadne skromná. Florence tento stav, ako aj jej perfektný vzhľad pripisuje tomu, že je vnútorne vyrovnaná. Vedcov okrem jej vzhľadu šokoval aj jej pozitívny prístup k životu. Tvrdí, že kde je šťastie a pokoj, tam sa dejú len pozitívne veci.

Hoci v tomto prípade skôr zaúradovala dobrá genetika, môžeme sa jej skromnosti len s nadšením učiť.

Zdroj titulnej foto: pinterest.com /facebook.com/Florencia Colgate

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií