fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Absolútnym hitom tohto leta sú exotické turbany! Neviete, ako na ne? S nami to hravo zvládnete!

Máte tip? napíšte nám mailom

Sú vkusné, sú pohodlné, sú praktické, no najmä sú neskutočne trendy a šik! Majestátny turban z vás spraví neprehliadnuteľnú bohyňu, bez ohľadu na to, čo máte práve oblečené! Stačí na to len štipka sebavedomia a kvapka zručnosti. 

Hoci si turbany stále konzervatívne spájame najmä s krajinami ďalekého východu, tento mýtus je už dávno prekonaný. Síce stále sú ich nositeľkami najmä zvodné krásky čokoládovej pleti, pomaly ale isto sa dostávajú aj na európske móla najvychytenejších módnych návrhárov a stávajú sa ikonickým symbolom štýlu a noblesy.

instagram.com

 

Fantázii a kreativite sa medze nekladú – stačí zohnať veľkú šatku alebo šál akýchkoľvek farieb, vzorov či odtieňov a zamotať ju do podoby, ktorá sa vám najviac páči. Nezáleží na tom, či ste blondína alebo brunetka, krátkovlasá či zlatovláska s vlasmi až po zem, turban pristane každej! Zvýrazní vaše pekné črty tváre, skryje neposlušné vlasy a zároveň vás ochráni pred nepríjemným pálivým slnkom. V prípade, že neobľubujete zakrývanie celej hlavy, môžete zvoliť aj variant vo forme “semi-turbanu”, laicky povedané, šatky zviazanej do zaujímavej mašle či čelenky.

Prečítajte si tiež:
Spoločnosť Barbie prichádza s novinkou! Na trh uvádza 17 nových bábik inšpirovaných skutočnými ženami
instagram.com

Takže od dnes už žiadny #badhairday, zamotajte sa do turbanu a užívajte si obdivné pohľady ľudí navôkol. Ste predsa queens, tak nahoďte koruny!

Nasledujúci tutoriál vám ukáže, ako si do pár sekúnd vyčarovať na hlave turban presne podľa vašich predstáv. Tak čo, idete do toho?

Video: youtube.com

Foto: instagram.com (#thetrendyturbans)

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií