Absolútnym hitom tohto leta sú exotické turbany! Neviete, ako na ne? S nami to hravo zvládnete!

Absolútnym hitom tohto leta sú exotické turbany! Neviete, ako na ne? S nami to hravo zvládnete!

Sú vkusné, sú pohodlné, sú praktické, no najmä sú neskutočne trendy a šik! Majestátny turban z vás spraví neprehliadnuteľnú bohyňu, bez ohľadu na to, čo máte práve oblečené! Stačí na to len štipka sebavedomia a kvapka zručnosti. 

Hoci si turbany stále konzervatívne spájame najmä s krajinami ďalekého východu, tento mýtus je už dávno prekonaný. Síce stále sú ich nositeľkami najmä zvodné krásky čokoládovej pleti, pomaly ale isto sa dostávajú aj na európske móla najvychytenejších módnych návrhárov a stávajú sa ikonickým symbolom štýlu a noblesy.

instagram.com

 

Fantázii a kreativite sa medze nekladú – stačí zohnať veľkú šatku alebo šál akýchkoľvek farieb, vzorov či odtieňov a zamotať ju do podoby, ktorá sa vám najviac páči. Nezáleží na tom, či ste blondína alebo brunetka, krátkovlasá či zlatovláska s vlasmi až po zem, turban pristane každej! Zvýrazní vaše pekné črty tváre, skryje neposlušné vlasy a zároveň vás ochráni pred nepríjemným pálivým slnkom. V prípade, že neobľubujete zakrývanie celej hlavy, môžete zvoliť aj variant vo forme “semi-turbanu”, laicky povedané, šatky zviazanej do zaujímavej mašle či čelenky.

instagram.com

Takže od dnes už žiadny #badhairday, zamotajte sa do turbanu a užívajte si obdivné pohľady ľudí navôkol. Ste predsa queens, tak nahoďte koruny!

Nasledujúci tutoriál vám ukáže, ako si do pár sekúnd vyčarovať na hlave turban presne podľa vašich predstáv. Tak čo, idete do toho?

Video: youtube.com

Foto: instagram.com (#thetrendyturbans)

0
0
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)