fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Adela a Sajfa sú späť: Spoločná šou po siedmich rokoch

Máte tip? napíšte nám mailom

Známa moderátorská dvojica Adela a Sajfa sa po siedmich rokoch vracia do éteru. Spojil ich projekt k príležitosti 30. narodením Fun Rádia.  

Aj napriek tomu, že sa dnes každý venuje svojmu vlastnému projektu, ani jeden nezmizol z očí svojich fanúšikov. Adelu môžeme vidieť v zábavnej relácii Milujem Slovensko alebo v priestoroch divadla, kde robieva svoju vlastnú šou Trochu inak s Adelou. Sajfa zostal verný Fun rádiu, kde okrem iného dokonca moderuje aj reláciu Level Lama. Vo svojom voľnom čase točí aj vlogy, v ktorých svojím fanúšikom ukazuje zážitky z cestovania, rodinu alebo bežný pracovný deň. 

Adela a Sajfa sú späť

Obľúbená moderátorská dvojica sa spolu postaví pred mikrofón po siedmich rokoch.

https://www.instagram.com/p/B6nyhMIloX-/

„S nápadom prišla naša šéfredaktorka a srdce nášho rádia Katka Vargová, ktorá produkovala sedem rokov aj našu šou. Som nesmierne rád, že ako dvojica budeme spomínať na silné momenty za tých úžasných 30 rokov Fun rádia,“ Adela Sajfa.

Z moderovania je nadšená aj Adela, ktorá prezradila, že sa teší najmä preto, že po dlhšom čase budú obaja opäť v kontakte. 

Prečítajte si tiež:
Kúpete svoje bábätko správne? Francúzska pôrodná sestra vám ukáže skvelú kúpaciu techniku

Každý piatok

Rádio na sociálnej sieti prezradilo, že moderátorská dvojica bude vysielať svoju šou každý piatok o 17. hodine.

„Dohodnutý čas máme do narodenín rádia, takže posledná epizóda bude odvysielaná 12. júna, v najväčší deň osláv,“ prezradil Sajfa.

Najobľúbenejší slovenskí moderátori sa dostali najviac do povedomia práve počas moderovania Superstar. Neskôr boli dokonca pevnou súčasťou oceňovania osobností televíznej obrazovky v ankete Oto. Obaja dnes žijú so svojimi partnermi. Sajfa sa v roku 2016 oženil s redaktorkou televíznych správ Veronikou Ostrihoňovou, ktorá sa tiež venuje vlogovaniu. 

Na ich svadbe sa zase dali dokopy Adela a Viktor Vincze. Svoju lásku spečatili o rok neskôr. Viktor je moderátor Televíznych správ na Markíze, ktorého zaujíma téma ekológie. Na svojom Instagrame robí osvetu a vzdeláva nielen mladých o nástrahách klimatických zmien, ale aj o tom, čo by sme mali robiť, ak chceme pomôcť planéte. 

Zdroj: Nový čas

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií