fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Adoptované dievča našlo svoju biologickú matku a napísalo jej správu. Prečítaj si, čo v nej bolo

Máte tip? napíšte nám mailom

Osud sa s nami nemazná a častokrát ľudí postaví pred poriadne ťažkú skúšku. O ťažkej životnej skúške je i následujúci skutočný príbeh o 19-ročnom dievčati, ktoré otehotnelo so svojím priateľom…

Keď sa toto mladé tehotné dievča zdôverilo priateľovi, že spolu čakajú dieťatko, chlapec ju opustil. Pomocnú ruku jej nechcela podať ani rodina, a tak ostala na túto náročnú situáciu sama. Na interrupciu ísť nechcela, a tak sa rozhodla, že najlepšie riešenie bude adopcia, pretože chcela svojmu dieťatku dopriať všetko.

V priebehu tehotenstva si toto dievča zaobstaralo zápisník, do ktorého písala všetky svoje myšlienky. Tiež v ňom zanechala zmienku o tom, čo pre ňu Tammy (ako svoju dcérku nazvala) znamená a aj vysvetlenie, prečo sa rozhodla pre adopciu.

59170ad09c42b

Tammy sa po narodení dostala do milujúcej rodiny, ktorá však pred ňom netajila, že je adoptovaná. Jej adoptívni rodičia jej dokonca odovzdali i spomínaný zápisník. Keď Tammy dovŕšila 21 rokov, rozhodla sa svoju biologickú matku vypátrať a spoznať. Preto začala hľadať na sociálnej sieti, kde sa jej podarilo nájsť ženu, ktorá by podľa všetkého mohla byť jej matkou. Mladá žena nabrala odvahu a napísala jej správu.

Prečítajte si tiež:
Kobe Bryant je mŕtvy. Zahynul spolu s dcérou pri páde vrtuľníka

Obsah správy a to, ako celé dopadlo, sa dočítaš na ďalšej strane.

Tammyina správa, ktorú napísala svojej biologickej matke, znela takto:

„Dobrý deň, som si istá, že nemáte ani len tušenie, kto som. Ale ak ste tá, ktorá myslím, že ste, tak ste osoba, ktorú túžim spoznať už niekoľko rokov. Volám sa Tammy, mám 21 rokov a som adoptovaná. Narodila som sa 14. novembra 1986 a moji adoptívni rodičia mi dali zápisník, ktorý ma doviedol až k Vám.“

Tammy skutočne našla svoju biologickú matku, ktorá na svoju dcéru po celé roky denne myslela a dúfala, že ju ešte aspoň raz v živote uvidí. Keď sa matka s dcérou rozhodli stretnúť, ich stretnutie nebolo plné výčitiek, ani hnevu, ako by mnoho ľudí mohlo čakať.

59170aec3dac5

Fakt, že Tammy našla svoju biologickú matku, ale nič nemení na tom, že svojich adoptívnych rodičov miluje, ako by boli jej pokrvnými a nevie si život bez nich ani len predstaviť. No u biologickej matky našla človeka, ktorý v jej živote chýbal.

Prečítajte si tiež:
Kvalitným spánkom predchádzate vzniku rôznych ochorení: Takto sa vyspíte konečne do ružova!

Zdroj: LittleThings 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií