fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Betlehem s dvoma Jozefmi a bez Márie? Áno, takáto scéna sa stala naozaj realitou!

Máte tip? napíšte nám mailom

Aký postoj máte na takýto Betlehem vy? Dajte nám vedieť.

Na Tweeteri sa ešte pred Vianocami objavila fotka netradičného Betlehemu, v ktorom chýbala postava mamy. Máriu totiž nahradili dve postavy Jozefov, ktorí sa skláňali nad malým Ježiškom.

dpb5-63vaaa_4si

Celú situáciu si všimol aj biskup Thomas J. Tobin, ktorý tento počin označil za svätokrádež. Takto zneli jeho slová na sociálnej sieti Facebook:

“Gay narodenie? Práve som si všimol túto fotku “gay narodenia” scény – dvaja Jozefovia oblečení v ružovom hľadia na dieťa. Je smutné, že niektorí veria, že je to v poriadku (alebo vtipné alebo cool) utvoriť si svoj vlastný program na svätý pôrod Ježiša. Modlime sa za tých, ktorí to urobili, za zmenu ich srdca, aby im Ježiš odpustil túto svätokrádež, tento útok na kresťanskú vieru.”

Aby toho nebolo málo, našla sa žena, ktorá na celú situáciu reagovala novou fotkou, kde naopak Jozefa vystriedali dve Márie, pričom Ježiško bol zabalený v dúhovej deke.

Myslíte si, že ich konanie je správne? Dajte nám vedieť.

dphqdwvwkaax-7a

Zdroj: twitter.com, facebook.com

Prečítajte si tiež:
Krásne a romantické prežitie svadobného dňa medzi vianočnými stromčekmi
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií