fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Billboardy v Poľsku ukazujú, čo sa ukrýva za tvojím lacným oblečením zo známych obchodov ako H&M či ZARA

Máte tip? napíšte nám mailom

Každému, kto sa aspoň trochu rozumie manažmentu, je jasné, že firmy chcú s minimálnymi nákladmi zarobiť čo najviac. Avšak, čo ľudia, ktorí v týchto firmách pracujú?

Ak chcú továrne mať nízke ceny za ich produkty, musí vedenie znížiť mzdu pre zamestnancov, zhoršiť pracovné podmienky a zvýšiť nebezpečenstvo pri práci. V dnešnej dobe niektoré spoločnosti nemajú rešpekt pred ľuďmi z málo vyvinutých krajín, akými je napríklad Bangladesh. V tejto krajine totiž pracujú aj 5-ročné deti ako otroci! Nejedná sa o žiadnu falošnú informáciu, ale o fakty, ktoré boli dokázané medzinárodnou inšpekciou.

,,Profitujeme z ich potreby pracovať, používame ich ako otrokov. Nehovorím, že by sme im nemali dať prácu, ale malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom ako s vlastnými deťmi či priateľmi. Nie sú iní ako my, povedala Livia Firth.

V Poľsku sa objavili billboardy, ktoré ukazujú desivú realitu za tvojim lacným tričkom či bundou zo známych obchodom.

hm2-dobre-59f2018e285b6__880 street-art-artist-hung-up-billboards-to-show-corporate-greed-of-fashion-industries-59f2044e0d052__880 street-art-artist-hung-up-billboards-to-show-corporate-greed-of-fashion-industries-59f20428c82e9__880 street-art-artist-hung-up-billboards-to-show-corporate-greed-of-fashion-industries-59f204381cfc3__880 street-art-artist-hung-up-billboards-to-show-corporate-greed-of-fashion-industries-59f2041675755__880

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií