fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bizardný kúsok: Dvaja opití vodiči v Trnave šoférovali to isté auto

Dvoch opitých mužov za volantom toho istého auta odchytila polícia v nedeľu (3. 5.) po polnoci v Trnave, miestnej časti Oravné.

Máte tip? napíšte nám mailom

Najskôr kontrolovala 48-ročného vodiča Citroën Berlingo a namerala mu pri dychovej skúške na alkohol 2,77 promile. Okrem toho policajti zistili, že má na 72 mesiacov, až do roku 2023, zákaz viesť motorové vozidlá. Muža zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa v Trnave Martina Kredatusová.

,,Jeho opitému kamarátovi pravdepodobne napadla myšlienka, že sa postará o auto. Asi po 40 minútach si sadol za volant Citroënu 51-ročný Trnavčan. Jeho kontrolovala už ďalšia hliadka a muži asi rovnako popíjali, lebo nameraná hodnota alkoholu v jeho dychu vystúpila tiež na 2,77 promile. Do cely poputoval aj tento vodič Berlinga a obaja už boli obvinení z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a mladší navyše aj z marenia výkonu úradného rozhodnutia,” dodala hovorkyňa.

Hlohovskí policajti, ako doplnila, počas sobotňajšej kontroly (2. 5.) zastavili takisto opitého vodiča. Mal 2,21 promile alkoholu, a zákaz viesť vozidlá do roku 2021. Aj on si vyslúžil obvinenie za obidva prečiny.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tasr
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií