fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Body Art Show: Pozrite si nahé telá zahalené vo farbách

Máte tip? napíšte nám mailom

Bratislava už čoskoro zažije veľkolepé predstavenie, ktoré vyzdvihne jedinečnosť spojenia nahých ľudských tiel a profesionálnej umeleckej maľby. V sobotu 17. novembra večer sa vo veľkej sále strediska kultúry – Nové Mesto uskutoční 5. ročník charitatívneho podujatia BODY ART SHOW.

Body Art Show je jedinečná prehliadka umenia maľovania na telo, ktorá zostala v našom regióne zatiaľ neprekonaná. Nahé telá odeté len do pestrých farieb vás vtiahnu do deja natoľko, že miestami zabudnete dýchať. Okrem nezabudnuteľného estetického zážitku sa však môžete tešiť aj na strhujúci príbeh, prerývaný vystúpeniami známych osobností. Premakané choreografie, úchvatný stage dizajn a vyšperkovanejšie maľby bodypainterov nádheru tohto podujatia dokonale podčiarknu.

Zdroj: SHARMANT

Témou tohto ročníka je “Cesta časom”, v ktorom sa nepochybne na okamih uvidí každý jeden z vás. Teatrálny príbeh človeka frustrovaného z dnešnej doby vás postupne zavedie do čias plných mýtov s cieľom zistiť, kedy sa ľudia stali takými, akými sú dnes a čo ich k tomu viedlo.

Zdroj: Martin Radim

Diváci sa môžu tešiť aj na módnu prehliadku módneho domu LOMBARDI Fashion House, ktorého modely predvedú známe tváre slovenského showbiznisu: Erika Barkolová, Juraj Bača, Patrik Herman, Martin Kaprálik, Michaela Kapráliková, Norika Krchňáková, Dominika Richterová, Ján Slezák, Noro Mesároš, Marcella Molnárová, Silvia Šuvadová, Milo Kráľ, Martina Comisso, Dominika Šuger, Lanka Machciníková, Barbora Hlinková, Ivana Kučerová a ďalší. Večerom bude sprevádzať moderátorská dvojica Andrea Paulinyová a Vlado Voštinár.

Prečítajte si tiež:
Dvojica roky konzumuje iba ovocie. Tvrdí, že frutariánstvo má množstvo benefitov
Zdroj: Martin Radim

Slávnostným vyvrcholením, tak ako každý rok, bude krst výnimočného Bodypainting kalendára na rok 2019, ktorého autorkou je Marta Gejdošová. Výťažok z predaja kalendára, ako aj z celej akcie, organizátori venujú organizácii Ružová stužka n.f., na podporu prevencie rakoviny prsníka.

Zdroj: SHARMANT

Po ňom sa môžete tešiť na veľkolepú After Párty, ktorá bude príjemnou čerešničkou celého podujatia. Vstup máte v cene lístka, a tak už nič navyše neplatíte. Pripravené bude rautové občerstvenie s malokarpatskými vínami od JM Vinárstvo Doľany a českým pivom Lobkowicz. V neformálnom prostredí bude možné stretnúť sa a odfotografovať so všetkými účinkujúcimi a namaľovanými modelkami tohtoročnej BODY ART SHOW. O hudobný sprievod a dobrú náladu sa postará víťaz X-faktor 2014 Peter Bažík.

Zdroj: Martin Radim

Staňte sa súčasťou tejto raritnej šou, plnej nahých, no pritom zahalených tiel, ktoré dovolia upustiť uzdu vašej fantázie, no zároveň jej nedovolia príliš uletieť. Odídete s nezabudnuteľnými zážitkami na vysokej umeleckej úrovni a zároveň aj s hrejivým pocitom, že ste podporili dobrú vec.

Dress code: Classy

Lístky na BODY ART SHOW (Show + After párty) sú v predaji v sieti TICKETPORTAL.

Prečítajte si tiež:
Francúzsky dvojník postavičky Kena je mŕtvy! Quentin DeharKenov spáchal samovraždu

Bližšie informácie o podujatí sa dozviete na ich FB stránke.

Zdroj: SHARMANT

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií