Bora Bora: Perla Polynézie s krásne tyrskysovou vodou je snom nejedného človeka. Nahliadnite sem cez krásne fotografie

Bora Bora: Perla Polynézie s krásne tyrskysovou vodou je snom nejedného človeka. Nahliadnite sem cez krásne fotografie

Relax, ach ten relax. Kto po ňom netúži? Len tak si celé dni oddychovať so svojimi najbližšími. Na mieste síce nezáleží, no kto by odmietol dovolenku na svetoznámom ostrove Bora Bora?

Bora Bora je vďaka jednej z najkrajších lagún na svete nazývaná “perlou Polynézie”. Ostrov je obklopený ďalšími koralovými ostrovmi a koralovými útesmi, ktoré uzatvárajú lagúnu s jasne tyrkysovou vodou. Nejedná sa čisto o dovolenkový ostrov, ale patrí medzi obývané. V roku 2012 na ostrove žilo takmer 10 000 obyvateľov.


V dnešnom článku ťa na tento ostrov vezmeme prostredníctvom nádherných fotografií, ktoré ťa vtiahnu do neuveriteľnej atmosféry korálového ostrova, ktorý je snom nejedného človeka.

bora-bora-french-polynesiaBora Borabora-bora-french-polynesia-3bora-bora-french-polynesia-4bora-bora-french-polynesia-5bora-bora-french-polynesia-6bora-bora-french-polynesia-7bora-bora-french-polynesia-8bora-bora-french-polynesia-9bora-bora-french-polynesia-10bora-bora-french-polynesia-12bora-bora-french-polynesia-13bora-bora-french-polynesia-18bora-bora-french-polynesia-19bora-bora-french-polynesia-21bora-bora-french-polynesia-22bora-bora-french-polynesia-23bora-bora-french-polynesia-24bora-bora-french-polynesia-25bora-bora-french-polynesia-26bora-bora-islandnicest-infinity-pool-ever-anantara-golden-triangle-resort

Zdroj: forbes.com | twistedsifter.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Vieš, prečo majú niektoré bonboniéry takéto alebo podobné jamky? Dôvod je geniálny!
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*