fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Budúce hviezdy YouTube? #4: Bee Key

Máte tip? napíšte nám mailom

Usmievavá a kreatívna

V poradí štvrtá hviezda YouTube, ktorú vám predstavíme, sa volá Barbora, ale jej prezývka znie Bee Key. Na svojom kanáli, ktorý funguje už takmer celé 4 roky, má viac ako 8 500 odberateľov a pridáva naň videá s receptami, rôzne asky, DIY, hauly… Tento kanál je veľmi pekne spracovaný, videá sú naozaj o niečom, a sú skôr určené pre dievčatá, ale tak chlapci sa tiež môžu pozrieť… 🙂 Jednoducho skvelá youtuberka, ktorá dáva dievčatám skvelé inšpirácie a nápady. Okrem komentárov pod videami sa s fanúšičkami rada skontaktuje cez Ask, Instagram a Facebook.

Ahojte! Volám sa Barbora, no moja YouTube prezývka je Bee. Bee Key. Na mojom YouTube kanáli nájdete videá s rôznou tématikou-beauty, fashion, DIY a podobne. Ak vás moje videá zaujali, určite ma nezabudnite podporiť lajkom alebo odberom.

Aké je to mať ma za sestru?

https://www.youtube.com/watch?v=cSc2W4ghBB0

Fit čoko torta

https://www.youtube.com/watch?v=5eNzDMyFNQQ

Zdroj: youtube.com  facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií