fbpx
Česi zažili šok v autoumývarni. Cirkusanti tam umývali slona a použili pri tom saponát na autá

Česi zažili šok v autoumývarni. Cirkusanti tam umývali slona a použili pri tom saponát na autá

Cirkusanti sa opäť raz predviedli…

Na nemenovanej autoumývarni v Kutnej Hore ostali vodiči, ktorí sem prišli umyť svoje autá v poriadnom šoku. V jednom zo samoobslužných boxov totiž nestalo auto, ale živý majestátny slon. Toho tam “odparkovali” cirkusanti, ktorí sa rozhodli, že tam zviera umyjú.

Ľudia, ktorí sa tomu prizerali nechápali, čo sa to deje a vôbec to nepovažovali za dobrý nápad, nakoľko nepovažovali saponát určený na čistenie áut za vhodný prostriedok na umývanie zvieraťa. Samotný cirkus si však za svojim konaním stojí.

“Náš chovateľ vyskúšal na vlastnej koži, či nie je saponát dráždivý. Keď po niekoľkých minútach videl, že mu šampón nič nerobil, nevidel dôvod, prečo by sa slon nemohol v miestnej umývarni umyť,” prehlásil pre TV Prima manažér cirkusu Matěj Břešťák.

Slona skontrolovali aj veterinárni pracovníci, ktorí konštatovali, že nemá podráždené ani oči, ani ústa. Aj napriek tomu ale sľúbili, že na toto zviera budú viac dohliadať.

VIDEO, KDE JE CELÉ UMÝVANIE SLONA ZACHYTENÉ NÁJDETE TU.

 

 

Zdroj: Blesk, Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Závislosť na smartfónoch je čoraz väčším problémom dnešnej spoločnosti. Poukazuje na to aj kontroverzná fotoséria českého fotografa
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.