fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Česi zažili šok v autoumývarni. Cirkusanti tam umývali slona a použili pri tom saponát na autá

Máte tip? napíšte nám mailom

Cirkusanti sa opäť raz predviedli…

Na nemenovanej autoumývarni v Kutnej Hore ostali vodiči, ktorí sem prišli umyť svoje autá v poriadnom šoku. V jednom zo samoobslužných boxov totiž nestalo auto, ale živý majestátny slon. Toho tam “odparkovali” cirkusanti, ktorí sa rozhodli, že tam zviera umyjú.

Ľudia, ktorí sa tomu prizerali nechápali, čo sa to deje a vôbec to nepovažovali za dobrý nápad, nakoľko nepovažovali saponát určený na čistenie áut za vhodný prostriedok na umývanie zvieraťa. Samotný cirkus si však za svojim konaním stojí.

“Náš chovateľ vyskúšal na vlastnej koži, či nie je saponát dráždivý. Keď po niekoľkých minútach videl, že mu šampón nič nerobil, nevidel dôvod, prečo by sa slon nemohol v miestnej umývarni umyť,” prehlásil pre TV Prima manažér cirkusu Matěj Břešťák.

Slona skontrolovali aj veterinárni pracovníci, ktorí konštatovali, že nemá podráždené ani oči, ani ústa. Aj napriek tomu ale sľúbili, že na toto zviera budú viac dohliadať.

VIDEO, KDE JE CELÉ UMÝVANIE SLONA ZACHYTENÉ NÁJDETE TU.

 

Prečítajte si tiež:
15 dramatických fotiek, ktoré vás presvedčia o tom, že dobro stále existuje!

 

Zdroj: Blesk, Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií