fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chlap, ktorý tvrdí, že prišiel z budúcnosti, má FOTKU ako dôkaz! Takto to údajne vyzerá v roku 2120

Máte tip? napíšte nám mailom

Chlap, ktorý má cestovať v čase opäť na scéne. Tentokrát prišiel s fotkou, ktorá ukazuje, ako svet vyzerá v roku 2120!

O chlapíkovi, ktorý vraví, že dokáže cestovať časom, sa toho popísalo už dosť. Keďže jeho tvrdeniam ale veril iba málokto, teraz sa rozhodol prísť s fotkou, ktorá má byť dôkazom. Chlap tvrdí, že fotografia pochádza z roku 2120 a zobrazuje mesto Las Vegas, ktoré zahaľujú červené oblaky. Tie sú podľa jeho slov spôsobené globálnym otepľovaním. Na zábere ďalej vidieť i lietajúce autá.

Muž, ktorý si hovorí Noah, sa tento dôkaz rozhodol ukázať pre ApexTV, ktorý video s jeho výpoveďou a zároveň fotografiou z budúcnosti, zverejnili na svojou kanáli na YouTube. Noah vo videozázname tvrdí, že okrem roka 2120 navštívil aj rok 2030 či 2016 a dôkazy o týchto návštevách má u seba doma, no musí ich nájsť.

Podľa jeho slov dôjde aj k vojne medzi Severnou a Južnou Kóreou, spor však neprepukne do svetovej vojny. Ďalej vraví, že by nám rád prezradil ďalšie podrobnosti o tom, ako to v budúcnosti bude vyzerať, no nemôže, i keď sám nevie prečo.

Prečítajte si tiež:
Ako sa zmení váš život, keď sa stanete rodičmi. Očakávania verzus realita!

 

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=WOw1mO6sx5M

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=WOw1mO6sx5M

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií