fbpx
Chlap, ktorý tvrdí, že prišiel z budúcnosti, má FOTKU ako dôkaz! Takto to údajne vyzerá v roku 2120

Chlap, ktorý tvrdí, že prišiel z budúcnosti, má FOTKU ako dôkaz! Takto to údajne vyzerá v roku 2120

Chlap, ktorý má cestovať v čase opäť na scéne. Tentokrát prišiel s fotkou, ktorá ukazuje, ako svet vyzerá v roku 2120!

O chlapíkovi, ktorý vraví, že dokáže cestovať časom, sa toho popísalo už dosť. Keďže jeho tvrdeniam ale veril iba málokto, teraz sa rozhodol prísť s fotkou, ktorá má byť dôkazom. Chlap tvrdí, že fotografia pochádza z roku 2120 a zobrazuje mesto Las Vegas, ktoré zahaľujú červené oblaky. Tie sú podľa jeho slov spôsobené globálnym otepľovaním. Na zábere ďalej vidieť i lietajúce autá.

Muž, ktorý si hovorí Noah, sa tento dôkaz rozhodol ukázať pre ApexTV, ktorý video s jeho výpoveďou a zároveň fotografiou z budúcnosti, zverejnili na svojou kanáli na YouTube. Noah vo videozázname tvrdí, že okrem roka 2120 navštívil aj rok 2030 či 2016 a dôkazy o týchto návštevách má u seba doma, no musí ich nájsť.

Podľa jeho slov dôjde aj k vojne medzi Severnou a Južnou Kóreou, spor však neprepukne do svetovej vojny. Ďalej vraví, že by nám rád prezradil ďalšie podrobnosti o tom, ako to v budúcnosti bude vyzerať, no nemôže, i keď sám nevie prečo.

 

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=WOw1mO6sx5M

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=WOw1mO6sx5M

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Sexy žena mala vo fitku na výber 4 chlapov. Neuhádneš, ktorého si vybrala
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.