fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Chlapík, ktorý vlastní zlaté BMW, zablokoval premávku kvôli fotke. Vyšlo ho to poriadne draho!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nabudúce si asi rozmyslí, kde zastaví so svojím autom…

Coby Persin je chlapík z New Yorku, ktorý sa rád zabáva tým, že na ľuďoch skúša rôzne žartíky, pranky a sociálne experimenty, o ktoré sa so svetom delí prostredníctvom svojho YouTube kanálu, Instagramu a Twitteru. Američan touto svojou zábavkou ročne zarába 335 344 eur, čiže kúpiť si zlaté BMW i8 preňho nebolo veľmi ťažké.

Samozrejme, so svojím luxusným autíčkom sa rozhodol pochváliť na fotografii. Na tom by však nebolo nič zlé, keby športiakom nezablokoval premávku počas dopravnej špičky. Jedného z vodičov, ktorý ostal uväznený v kolóne, správanie Cobyho tak naštvalo, že vyšiel zo svojho auta, vytiahol z kufru bejzbalovú pálku a celou silou ňou udrel po čelnom skle zlatého BMW.

https://www.youtube.com/watch?v=k9D5fF5_9dc

Mnoho ľudí však označuje toto video za fake a Cobyho obviňuje z toho, že zneužíva svojich kamarátov k tomu, aby sa stal populárnejším. Aká je však pravda, vie asi len on sám a tiež chlapík, ktorý čelné sklo rozbil. Faktom však ostáva to, že výmena rozbitého skla bude poriadne drahá.

Prečítajte si tiež:
Samsung spustil predaj Galaxy S8 a S8+

Zdroj: metro.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií