fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

COVID-19: Pribudlo 72 nových prípadov, najviac z okresu Nitra, Bratislava a Michalovce

Covid-19 potvrdili za včera ďalším 72 osobám na Slovensku. Laboratóriá otestovali 2763 vzoriek.

Máte tip? napíšte nám mailom

V našej krajine pribudlo oproti predchádzajúcemu dňu 101 ľudí, ktorí prekonali ochorenie COVID-19. Spolu je tak na Slovensku vyliečených 2478 osôb.

V pondelok sa urobilo 2763 testov, pozitívne výsledky na nový koronavírus malo 72 ľudí, z nich bolo 38 mužov a 34 žien vo veku od 4 do 69 rokov v okresoch Bratislava (19), Nitra (10), Michalovce (7), Trenčín (5), Považská Bystrica (4), Trnava (3), pozitívne testovaní ľudia boli aj v okresoch Zvolen, Komárno, Trebišov, Dolný Kubín, Ružomberok, Prešov, Banská Bystrica, Veľký Krtíš, Tvrdošín, Svidník, Púchov, Piešťany, Partizánske, Nové Mesto nad Váhom, Galanta a Brezno.

V nemocniciach je hospitalizovaných 99 pacientov, z nich potvrdené ochorenie COVID-19 má 71 ľudí. Na JIS je 11 osôb, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 7 pacientov.

Počet potvrdených úmrtí na Slovensku zostáva nezmenený na počte 33. Celkový počet pozitívnych prípadov na nový koronavírus v našej krajine doteraz je na čísle 3989, počet aktívnych prípadov u nás je tak aktuálne 1478.

Celkový počet ukončených laboratórnych testov na ochorenie COVID-19 na Slovensku je 337 695.

Prečítajte si tiež:
Za sklom posunul hranice slovenského seriálu. Autenticky vykresľuje kauzu s Kočnerom

Správu aktualizujeme a najnovšie informácie zverejníme na našej domovskej stránke klocher.sk.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj MZSR

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií