fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Demi Moore: Vzťah s Ashtonom Kutcherom bol toxický

Máte tip? napíšte nám mailom

Známa americká herečka Demi Moore šokuje tvrdými vyjadreniami o svojom súkromnom živote. Najnovšie pred bulvárnymi novinármi oľutovala svoj vzťah s Ashtonom Kutcherom.

Po ôsmich rokoch manželstva a šiestich rokoch po odlúčení od Ashtona Kutchera, je Demi Moore stále veľmi poznačená ich búrlivým vzťahom. Ten nazvala toxickým, vraj rozleptal nielen jej život, ale aj život jej dcér.

Zničená Demi Moore

Vo svojej autobiografii s názvom Inside Out sa herečka priznáva k svojej pochybnej minulosti. Samu seba označuje ako mladú prostitútku, bývalú alkoholičku a narkomanku. Vo svojich spomienkach tiež hovorí aj o toxickom vzťahu, ktorý prežila s miláčikom žien, Ashton Kutcherom. Manželstvo uzavreli v roku 2005 a trvalo celých 8 rokov. Podľa vyjadrení Demi Moore bolo plné podvodov, sexuálnych zlyhaní, ale aj potratov, ktoré prežila.

V známej americkej talkshow Red Table Talk odhaľuje detaily vzťahu s Kutcherom, ktorý tiež popisuje ako jej „ničivú závislosť“. Toto obdobie malo podľa herečky negatívny dopad aj na životy jej detí.

Bolestivé priznanie dcér Demi Moore

V talkshow Red Talbe Talk vystúpili aj dcéry Demi Moore. Šokujúce priznania dievčat nenechali chladným nikoho z publika. „Počas všetkých tých rokov, ktoré moja mama s Ashtonom žila, som sa cítila hrozne. Jej správanie ma ničilo. Cítila som sa ňou zabudnutá, cítila som sa, akoby ma nemilovala a skutočne som tomu uverila,“ povedala Tallulah Willis, dcéra, ktorú má herečka s Bruceom Willisom. Teraz, vo svojich 25 rokoch, je mladá Tallulah presvedčená o opaku, ale dlhodobé presvedčenie o nenávisti jej mamy ju hlboko poznačilo.

Jej staršia sestra, Rummer, tiež vysvetlila, ako vážne vzťah jej matky s Ashtonom Kutcherom ovplyvnil rodinu. A to najmä vtedy, keď sa snažili mať deti. „Naozaj som sa hnevala,” povedala Rummer. „Keď sa snažili s Ashtonom mať dieťa, sústredila sa len na to. A to do takej miery, že na nás úplne zabudla. Ignorovala nás, nezaujímalo ju nič, len jej plodné dni,”  prezradila.

Demi Moore
Zdroj: Instagram @quemacontece

Ashton Kutcher, drogy a alkohol

V čase manželstva s Ashton Kutcherom sa Demi Moore vrhla naspäť do problémov. Alkohol, kokaín… Herečka urobila svojim trom dcéram peklo zo života. Tieto časy zostali v ich spomienkach ako tie najbolestivejšie, čo prežili. Tallulah, najmladšia dcéra Demi Moore a Bruca Willisa si na drogové obdobie svojej matky spomína s nevôľou a znechutením. Ako sama uvádza, jej matka vyzerala ako „netvor vychádzajúci z klietky“.

Dnes, vďaka detoxikácii a neoblomnej odvahe, sa Demi Moore vzdialila od svojich závislostí, ktoré jej okrem iného spôsobili aj potrat v šiestom mesiaci tehotenstva. Spolu s dcérami sa teší zo svojho nového života, ďaleko od Ashtona Kutchera.

Čítajte tiež:

Alžbeta II: Kvôli Meghan Markle musela porušiť starú tradíciu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií