fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Z denníka nádejnej fitnessky

Máte tip? napíšte nám mailom

Chudnutie je asi večná téma takmer všetkých žien. Niektorým sa však darí viac, iným menej. Nádej však umiera posledná a jedného krásneho dňa budeme všetky ženy tenké ako prútiky. Chudnutie je samo o sebe veľmi náročné a je k nemu potrebné mať nejaké znalosti a okrem toho aj pevnú vôľu.

1. týždeň: Anča z roboty schudla za mesiac asi 20 kg. Vyzerá úžasne. Aj ja chcem vyzerať úžasne. Tak som sa rozhodla, že chudnúť začnem tiež, nie len preto, aby som sa páčila môjmu chlapovi, ale aby som aj mala sebavedomie.

2. týždeň: Minulý týždeň som sa k tomu nedostala, ale teraz to už vážne vypukne! Od teraz začínam chudnúť ako o život. Pozerala som na internete a našla som plno druhov diét. Akú si len vyberiem? Vyskúšam mliečnu diétu. Mliečne výrobky, mlieko, zelenina vajcia, mäso. To znie super. Toto je presne diéta pre mňa.

3. týždeň: Mliečna diéta je peklo. Moje ho*no je biele a riedke, takže sa cítim ako holub a navyše mi na bruchu asi začali rásť vemená. Ešte tak dva dni a je zo mňa poriadna dojnica. Ser*m na celú mliečnu diétu, skúsim niečo viac zaujímavejšie. Krabičková diéta znie fajn.

Prečítajte si tiež:
Ak si všimneš nepatrné detaily, ktoré sú na fotkách zle, môžeš sa považovať za génia! Trúfneš si?

22-12-2016-001

4. týždeň: Krabičková diéta tiež stoji za prd. Drahé to je ako sviňa a porcie sú tam ako pre kojenca. Na to, aby sa človek z toho najedol, tak by to musel žrať aj s tými plastovými nádobami. Tak tu cesta nevedie. Pôjdem na to teda intuitívne. Budem jesť málo, budem jesť zeleninu a nebudem soliť. A budem behať!

5. týždeň: Paráda! Vďaka svojej diéte som schudla za týždeň už pol kila. Cítim sa ľahká ako pierko. Večer som si plná sebavedomia obliekla sexy prádlo a snažila sa zviesť svojho muža na svoju novú a sexy postavu. Vyzývavo som sa v prádle promenádovala pred televíziou na jeho nekontrolovateľný, pudmi hnaný sexuálny útok. NIČ! Rozplakala som sa a v depresii som vyžrala celú chladničku.

22-12-2016-002

6. týždeň: To je v r*ti. Pribrala som 3 kg! Tak takto to teda nepôjde. Chce to trošku pritvrdiť. Každý deň zjem iba jednu mrkvu.

7. týždeň: Mrkvová diéta je v plnom prúde. Už týždeň som sa nebola vysr*ť. Nie som s istá, či je to správne. Muž mi chce zavolať sanitku. Ja sa však nevzdám! Mám pocit, že chudnem, ale váha mi to nie a nie ukázať. Určite je pokazená. Musím schudnúť! Ako len budem vyzerať pred Ančou z práce?! Už vidím všetko oranžové, asi bude treba vysadiť mrkvu. Napriek tomu, že som slabá, idem si aspoň na chvíľu zabehať.

Prečítajte si tiež:
Angličtina v podaní východniarov! Frázy, ktoré preložili, vás zaručenie pobavia

22-12-2016-003

8. týždeň: Jeb*m všetky diéty! V práci sa zas Anča chválila, že ako schudla, tak som jej dala jednu po papuli a prepichla gumy na aute! Mňa tu krava jedna sr*ť nebude! Konečne som spokojná a šťastná. Našla som svoje stratené sebavedomie.

22-12-2016-004

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií