fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Manžel v deň rozvodu ukončil 19 rokov manželstva odkazom, ktorý dojal nielen ex, ale celý internet

Máte tip? napíšte nám mailom

Dojemný odkaz manžela v sebe ukrýva nádherné posolstvo.

Rozvod je záležitosť, ktorá viac či menej otrasie každou rodinou, ktorej sa dotkne. O to viac, keď ide o dlhoročné manželstvo. Takýto prípad postretol aj rodičov Morgan Lynn, ktorí sa rozhodli rozviesť po dlhých devätnástich rokoch.

Aj keď vo väčšine rozvedených párov  sa ihneď po rozvode spália všetky mosty a deti trpia, otec Morgan toto dopustiť nechcel. V deň, kedy ich súd rozviedol, poslal svojej ex-manželke kvety a odkaz. “Môj otec poslal mamine obľúbené kvety, ktoré jej kupoval stále, keď mala zlý deň,” napísala Morgan na sociálnu sieť. V príspevku tiež spomenula, že spolu s kyticou prišiel aj odkaz, v ktorom stálo Always Gonna Be You, čo je zároveň názov legendárnej pesničky od Kennyho Chesneya. Práve táto pieseň a jej interpret má pre ex-manželov zvláštnu symboliku.

3a29006a00000578-3914732-image-m-74_1478556611178

Pár totiž na svojej svadbe tancoval úvodný tanec práve na skladbe od tohto country speváka. Nešlo však o spomínanú pieseň. Muž sa rozhodol pre Always Gonna Be You, pretože usúdil, že sa bude najlepšie hodiť k novej kapitole ich životov, v ktorej nespália všetko, čo medzi nimi bolo a budú sa naďalej vzájomne rešpektovať a ctiť.

Prečítajte si tiež:
Tento tibetský test, ktorý má len 3 otázky, o tebe veľa prezradí! Si zvedavý?

3a29a2cd00000578-3914732-image-a-4_1478570080500

Tento dojemný odkaz, ktorý sa stal virálnym, zaručil to, že Morgan, jej súrodenci i matka na otca nezanevrú a budú s ním udržiavať i naďalej dobré vzťahy.

Zdroj: Daily Mail

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií