Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tieto roztomilé domáce zvieratá vyzerajú, akoby ich posadol sám diabol! Môžu za to nadprirodzené sily?

Domáce zvieratá sú, prirodzene, svetlom každodenného života. Pozrite sa na fotografie, ktoré ale môžu napovedať presný opak.

Milovníci zvierat vedia, že keď prídu domov, vždy ich čaká milé privítanie. Psy zvyčajne vrtia chvostíkom, zatiaľ čo mačky nejavia žiaden záujem. I keď každé zviera dáva najavo svoju lásku inak, my ju vždy dokážeme rozpoznať. Roztomilé odtlačky od labiek v piesku, psí pohľad aj obtieranie sa okolo nôh sú prejavmi náklonnosti.

Hoci nemôžu lásku vyjadriť slovami, my vždy vieme, ako to myslia. Avšak niekedy tiež nemusia mať svoj deň a vtedy môžu vzniknúť rôzne desivé fotografie. Niekedy je to chyba fotoaparátu, ale v tomto prípade sa skutočne tvária previnilo a dokonca sa môže zdať, že ich posadol diabol. Ak sa vám zdá, že v žiadnom prípade nejde o nadprirodzené sily, pozrite sa a možno o tom začnete skutočne vážne uvažovať.

Domáce zvieratá, ako ich nepoznáte

Mnoho ľudí zbožňuje, keď sa môžu pochváliť so svojím domácim miláčikom na sociálnych sieťach. Niektorí fotky druhým doslova strkajú pod nos, píše BoredPanda.com. I keď väčšina ľudí sa nimi skutočne chváli, používateľ Baby_b0nes na Twitteri to vyriešil úplne inak.

Ostatných vyzval k tomu, aby sa podelili o fotky, na ktorých sa zvieratá tvária nahnevane alebo vydesene.

Z dostupných zdrojov možno predpokladať, že medzi prvé zdomácnené zvieratá patrili vlci. Práve mláďatá vlkov boli prvými zdomácnenými zvieratkami, a to nie kvôli ich roztomilému zjavu, ale hlavne preto, že boli užitočné k lovu. Časom sa z nich vyvinuli skrotené druhy – psy.

Niektoré teórie tvrdia, že i keď na zvieratá vynakladáme peniaze, tak v podstate sme na duchu bohatší. James Serpell, ktorý pôsobí ako profesor etiky, tvrdí, že človek je spoločenský tvor, a preto sa usiluje neustále vyhľadávať nielen iných ľudí, ale aj zvieratá. Tiež dodáva, že ľudia, ktorým chýba podpora od blízkych, sú citlivejší na choroby a na rôzne infekcie.

Sledujte ďalšie hrôzostrašné fotografie domácich maznáčikov. Myslíte si, že len mali zlý deň? Pravdepodobne však o nadprirodzené sily nepôjde.

 

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií