Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Eminem pripravil zdravotníkom unikátne prekvapenie. Čo im poslal?

Americký raper Eminem sa dostal na titulky novín po tom, čo poslal zamestnancom detroitskej nemocnice unikátne prekvapenie.

Zdravotníci v prvej línii boja nielen proti koronavírusu v Detroitu si slušne pochutili. Raper Eminem im zaslal balík desiatok porcií špagiet. S podpisom ich adresoval práve týmto odvážnym pracovníkom a poďakoval za ich činnosť. Unikátne prekvapenie zverejnila spoločnosť Henry Ford Health System, ktorá vedie medicínske zariadenia a nemocnice v meste Detroit.

Eminem pripravil darček v spolupráci s vydavateľstvom Shady Records a reštauráciou Union Joints z Clarkstonu. Henry Ford Health System tweetoval:

„Naši zdravotnícki hrdinovia sa topili v delikátnych špagetách od Eminema. Ďakujeme za unikátne prekvapenie a perfektné jedlo pre náš tím!“

V roku 2017 raper otvoril svoju vlastnú predajňu na špagety. Nachádza sa v detroitskej štvrti Shelter, kde láka ľudí sloganom, aby „zvracali nejaké špagety.“

Michigan je jedným z amerických štátov, ktorý COVID-19 zasiahol najviac. Podľa ministerstva zdravotníctva štát hlási minimálne 36-tisíc známych prípadov vrátane 3-tisíc úmrtí.

Marshall Bruce Mathers III, známy pod svojím umeleckým menom Eminem, je americký raper, skladateľ, hudobný producent a herec. Okrem svojej sólovej kariéry je členom skupiny D12 a jedným z dvojice Bad Meets Evil, popri Royce da 5’9″. Eminem je jedným z najpredávanejších hudobných umelcov na svete a najpredávanejším hudobným umelcom obdobia 2000 až 2009.

Je uvádzaný v mnohých rebríčkoch časopisov, ako napr. v zozname The 100 Greatest Artists of All Time časopisu Rolling Stone, kde sa umiestnil na 82. mieste. Tento časopis ho tiež nazval kráľom hip-hopu. Vrátane tvorby so skupinou D12 a Bad Meets Evil má Eminem na konte desať albumov na 1. mieste v americkom rebríčku Billboard 200. Celosvetovo sa ich predalo viac ako 100 miliónov a 120 miliónov singlov. V USA sa predalo 49,1 milióna albumov a 42 miliónov jeho singlov.

Zdroj WVLT8 Twitter CNN
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií