fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Eminem pripravil zdravotníkom unikátne prekvapenie. Čo im poslal?

Americký raper Eminem sa dostal na titulky novín po tom, čo poslal zamestnancom detroitskej nemocnice unikátne prekvapenie.

Máte tip? napíšte nám mailom

Zdravotníci v prvej línii boja nielen proti koronavírusu v Detroitu si slušne pochutili. Raper Eminem im zaslal balík desiatok porcií špagiet. S podpisom ich adresoval práve týmto odvážnym pracovníkom a poďakoval za ich činnosť. Unikátne prekvapenie zverejnila spoločnosť Henry Ford Health System, ktorá vedie medicínske zariadenia a nemocnice v meste Detroit.

Eminem pripravil darček v spolupráci s vydavateľstvom Shady Records a reštauráciou Union Joints z Clarkstonu. Henry Ford Health System tweetoval:

„Naši zdravotnícki hrdinovia sa topili v delikátnych špagetách od Eminema. Ďakujeme za unikátne prekvapenie a perfektné jedlo pre náš tím!“

V roku 2017 raper otvoril svoju vlastnú predajňu na špagety. Nachádza sa v detroitskej štvrti Shelter, kde láka ľudí sloganom, aby „zvracali nejaké špagety.“

Michigan je jedným z amerických štátov, ktorý COVID-19 zasiahol najviac. Podľa ministerstva zdravotníctva štát hlási minimálne 36-tisíc známych prípadov vrátane 3-tisíc úmrtí.

Marshall Bruce Mathers III, známy pod svojím umeleckým menom Eminem, je americký raper, skladateľ, hudobný producent a herec. Okrem svojej sólovej kariéry je členom skupiny D12 a jedným z dvojice Bad Meets Evil, popri Royce da 5’9″. Eminem je jedným z najpredávanejších hudobných umelcov na svete a najpredávanejším hudobným umelcom obdobia 2000 až 2009.

Prečítajte si tiež:
Tom Hanks: Jeho manželka Rita sa konečne vyliečila z koronavírusu!

Je uvádzaný v mnohých rebríčkoch časopisov, ako napr. v zozname The 100 Greatest Artists of All Time časopisu Rolling Stone, kde sa umiestnil na 82. mieste. Tento časopis ho tiež nazval kráľom hip-hopu. Vrátane tvorby so skupinou D12 a Bad Meets Evil má Eminem na konte desať albumov na 1. mieste v americkom rebríčku Billboard 200. Celosvetovo sa ich predalo viac ako 100 miliónov a 120 miliónov singlov. V USA sa predalo 49,1 milióna albumov a 42 miliónov jeho singlov.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj WVLT8 Twitter CNN
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií