fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Camille Kostek je počas krízy štedrá: „Neverím na kŕmenie strachom“

Známa tvár titulných stránok časopisov, Camille Kostek, sa so svojím priateľom vnára do príčin krízy, ktorá zasiahla jej domov.

Máte tip? napíšte nám mailom

„Cover girl“ časopisu The Sports Illustrated, Camille Kostek, sa spojila s partnerom, trojnásobným futbalovým majstrom Robom Gronkowským, americkým „ninjom“ Mattom Isemanom, a ďalšími celebritami, aby usporiadala živú online zbierku. Tá sa týka nadácie Arthritis Foundation, ktorá podporuje seniorov a osoby s imunitnou nedostatočnosťou, ktoré boli nakazené koronavírusom.

Zúčastnené hviezdy budú čeliť rôznym otázkam a výzvam. Ich cieľom je dať divákom nazrieť do ich života pri praktizovaní spoločenského dištancovania:

„Myslím si, že najväčšou vecou v partnerstve s nadáciou Arthritis Foundation je skutočnosť, že zvyšujeme povedomie. Počujeme od mnohých blízkych slovo artritída. Bolia ich kolená, kĺby… Obzvlášť sa chceme venovať tým pacientom, ktorých zasiahla kríza COVID-19.“

Vo vyhlásení nadácia uviedla, že slúži vysokorizikovej populácii, ktorú ohrozuje COVID-19. Poskytuje podporu, komunitný dosah a vedomosti svojej skupine pacientov. Všetky prostriedky získané v priebehu zberového cyklu smerujú priamo k niekoľkým iniciatívam na podporu pacientov. Iniciatívy zahŕňajú 24-hodinovú linku pomoci licencovaných sociálnych pracovníkov, program na pomoc pri zvyšovaní fyzickej aktivity doma, ako aj výskum, vedúci k lepšej liečbe artritídy.

Prečítajte si tiež:
FOTO: V Taliansku sme pozorovali vzácny úkaz. Zvírený prach sa šíril Pádskou nížinou

https://www.instagram.com/p/B-2iXxXlaxz/?utm_source=ig_embed

Nie je to prvýkrát, čo Camille Kostek sa snaží pomáhať ľuďom. Od nej a Gronkowského nedávno dostalo St. Joseph’s University Medical Center v New Jersey 10 -tisíc ochranných rúšok a masiek:

„Máme radi vás a všetkých zdravotníckych pracovníkov v prvej línii, ktorí robia všetko pre to, aby zachránili životy.“

Camille Kostek povedala, že zvyšovanie povedomia fanúšikov na sociálnych sieťach jej pomáha udržať si pozitívnu myseľ v ťažkých časoch:

„Niekedy ma oslovujú fanúšikovia a pýtajú sa, prečo som v tejto dobe taká šťastná. Je to smutné. Je toho veľa, čoho sa treba obávať. Ale je v poriadku byť šťastná. Je v poriadku cítiť sa dobre, pretože nerobím nič také, čo by šírilo strach a úzkosť. Neverím v kŕmenie strachom. Myslím si, že to je to, čo ma udržuje v chode a cítim nádej.“

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Fundraise Arthritis Instagram arthritis.org
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií