fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Evelyn začínala svoju kariéru videami, dnes je úspešná moderátorka

Máte tip? napíšte nám mailom

Je vždy usmiata a dobre naladená. Zapamätáte si ju pre jej humor a nákazlivý smiech. Evelyn sa dnes  pravidelne objavuje na obrazovkách televízie a získava si priazeň čoraz väčšieho počtu fanúšikov.

Evelyn začínala v obchode pre dospelých a preslávili ju kuny

Jej cesta za slávou sa začala celkom nenápadne. Evelyn, vlastným menom Eva Kramerová, pracovala ako predavačka v obchode pre dospelých, kde zažila veľa zábavných situácií. Už ako 18-ročná sa venovala tvorbe vtipných videí, ktoré bavili ľudí na celom Slovensku. Ako sama povedala, pri videách nemala veľké ambície a bavilo ju to. K tým najpopulárnejším, ktoré si môžete pozrieť, patrí to o kunách. Mohli by sme o ňom povedať, že vysvetľuje patálie Slováka na dovolenke v Chorvátsku.

Sláva začala stúpať, ale nie do hlavy

Evelyn sa vďaka svojim videám preslávila a bola to len otázka času, kedy si ju všimnú aj televízie. Keďže sa od nej očakávalo, že humorom bude len tak sršať, šancu dostala  najskôr na Markíze. Účinkovala v humoristickej relácii Kredenc a krátko na to nakrútila komediálny seriál Svet podľa Evelyn, ktorý sa objavil na JOJ-ke. Oba počiny mali svojich priaznivcov aj odporcov, ale aj to pomohlo Evelyn k tomu, aby sa jej otvorili nové dvere do  šoubiznisu. Zistila,  že na sebe musí makať a príležitosti potom prídu aj samé.

Prečítajte si tiež:
FOTO: Prvý deň Pohody je za nami! Ako to tam vyzeralo?

https://www.instagram.com/p/B4c3LiyB43Y/

Zahviezdila v Let´s Dance

Keď sa objavila informácia o tom, že si zatancuje v Let´s Dance, nikto netušil, aké príjemné prekvapenie sa z mladej blondínky vykľuje. Evelyn ukázala, že si každý tanec užíva a nikdy nepôsobila inak ako skromne a príjemne.  Aj keď skončila štvrtá a finále jej ušlo len o kúsok, určite to bol veľký zážitok. K najväčším úspechom patrí moderovanie markizáckej reality show Farma, kde po dlhých rokoch nahradila Kvetku Horváthovú a musela sa vysporiadať s naozaj veľkým tlakom. Ako hosť účinkovala aj v jednej časti Tvoja tvár znie povedome.

Je z nej aj herečka

Evelyn poznáme aj z mimoriadne obľúbeného počinu Horná Dolná, kde sa tiež ukázala jej humorná stránka. Ako sestra Petry Polnišovej – teda bláznivej Eriky, sa nasmiala dosť. Okrem toho sa ale objavila aj vo filmoch ako Cuky Luky Film a dráma Tlmočník. Práve v druhom spomenutom filme sa stretla s českou legendou Jiřím Menzlom. Jej posledným filmom bolo LOVEní, kde sa opäť stretla s veľkými hviezdami. Ako sama tvrdí, učí sa od svojich hereckých kolegov, a tak je možné, že sa dočkáme ďalšej zmeny smerovania jej kariéry.

View this post on Instagram

Vyšel romantický film LOVEní ( 2019 ) a musím říct že se film povedl na výbornou. Film je natáčeý v Pardubicích ( @aniiina11, @plejadanka, @dashielka a @klarisback ). Bylo příjemné vidět lokace po kterých jsem šel taky a kromě toho pár z nich jsou točeno z leteckého pohledu včel jako odkaz že Jakub Písařík zde hraje včelaře Richarda, který je povoláním IT vývojář a ještě navíc zde se objeví mini odkaz na POKÉMONY, což je 2. film za poslední dobu kde se takový odkaz objevil. Pokémoni hýbou světem v současné době a filmaři si to uvědomují a dávají je i do svých filmů. Vřele tento film doporučuji, je to skvělé natočený a svým příběhem dělá velkou čest městu Pardubice.

A post shared by Stanislav Lukeš (@stanislav.lukes) on

Prečítajte si tiež:

Skutočný príbeh českej herečky: Lída Baarová netajila pomer s nacistom Goebbelsom

Zdroj: slovakwoman.sk   cas.sk  markiza.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií