fbpx
Markíza šokuje divákov: Jubilejnú 10. sériu reality show FARMA nebude moderovať Kvetka Horváthová

Markíza šokuje divákov: Jubilejnú 10. sériu reality show FARMA nebude moderovať Kvetka Horváthová

Nová FARMA bude bez obľúbenej markizáčky Kvetky Horváthovej. Ktorá známa tvár ju nahradí?

Markizácka reality show FARMA čelí veľkej dávke kritiky, no aj napriek tomu sa pravidelne objavujú na televíznych obrazovkách nové série. Už túto jeseň si budú môcť ľudia pozrieť už jubilejnú desiatu sériu, pričom všetci čakali, že ju bude moderovať moderátorka Kvetka Horváthová, rovnako ako tomu bolo v uplynulých rokoch. Televízia so sídlom v Záhorskej Bystrici sa však rozhodla pre zmenu.

Kvetku teraz nahradí komička Eva Kramerová alias Evelyn. “Mám rada nové výzvy, pričom táto ponuka takou rozhodne je. Veľmi sa teším na novú rolu, ktorú si môžem vyskúšať a verím, že to ocenia aj diváci. Nový koncept Farmy ma osobne veľmi oslovil, baví ma a som rada, že môžem byt jeho súčasťou,” prezradila Evelyn pre portál Markíza.sk. Kvetka novej moderátorskej tvári drží palce.

 

 

Zdroj: http://farma.markiza.sk/aktualne/1928417_nova-farma-bez-kvetky-horvathovej-prichadza-nova-tvar

Foto: https://www.facebook.com/MarkizaFarma/photos/a.372725939428993.91211.204183082949947/1668281736540067/?type=3&theater

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Rytmus sa počas svojej kariéry poriadne zmenil: V rapových začiatkoch je úplne chlapča a to nehovoriac o záberoch z deväťdesiatych rokov
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.