fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prieskumník na Facebooku nekončí! Bude nás otravovať aj naďalej!

Máte tip? napíšte nám mailom

V posledných dňoch sa na sociálnych sieťach šírili správy o konci prieskumníka. Podľa informácii rôznych médii malo ísť o testovanie tejto funkcionality a to konkrétne v šiestich krajinách, medzi ktorými sa nachádza aj Slovensko. Fakt, že ide o testovanie je pravdivý. Informácia o ukončení testovania však pravdivá nie je.

facebook_explorefeed

Podľa stanoviska samotného Facebooku išlo o chybu, ktorá bola odstránená. Hovorca ďalej uviedol, že v testovaní sa bude pokračovať aj naďalej. Znamená to teda pokračovanie rozdeľovania príspevkov od priateľov, resp. tých sponzorovaných do News Feedu a príspevkov stránok do prieskumníka.

Presný koniec testovania nie je stále známy. Testovacia prevádzka šiestich krajín vrátane Slovenska potrvá naďalej po dobu neurčitú. Názory ľudí na samotnú “novinku” sa líšia. Niekto si pochvaľuje, iný nadáva. Ako sa prieskumník páči tebe?

Zdroj: dennikn.sksignuphelp.net

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií