fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fascinujúce! Takto sa zmenili svadobné šaty od roku 1915

Máte tip? napíšte nám mailom

Doba sa každým rokom mení a tento jej vývoj sa dotýka vo veľkej miere aj módy. V jednom roku je hitom sezóny červená farba, v inom už fialová, v ďalšom kvetinové vzory a v inom už prúžky. Áno, takto sa to každým rokom mení a v kurze je vždy niečo iné, nové.

Netreba však zabúdať na to, že veľa módnych strihov, materiálov a farieb sa po rokoch opäť zopakuje, a tak sa stáva, že to čo sa nosilo v minulosti sa dnes nosí znovu. Výnimkou nie sú ani svadobné šaty, ktoré si každá jedna z nás oblečie poväčšine iba raz, až na výnimky.

Rozhodnutie o výbere svadobných šiat musí byť veľmi racionálne a uvážené, pretože nie všetky strihy šiat nevestám sadnú ako uliate, a tak sa môže stať, že sa počas svojho najkrajšieho dňa nebudete cítiť prekrásna… a to by bola veľká škoda!

Ukážeme vám, ako sa menil strih, farby a materiál svadobných šiat od roku 1915 až po súčasnosť. Ako si môžete všimnúť, štýlom a striom sú tieto šaty podstatne odlišné, dokonca aj dĺžkou či farbou.

Prečítajte si tiež:
Tieto zábery bolia! Pozri sa, čo všetko (ne)prežije Iphone7 a porovnaj to so Samsungom.

Prezraďte nám ,ktoré svadobné šaty sú vašim favoritom? Ktoré by ste si vybrali vy?

1 2_Koniec moderneho stylu 3_Jazzove obdobie 4_Hollywood styl 5_Povojnove obdobie 6_Novy look novej ery 7_Era nadychanej sukne 8_Hippies 9_Roky 80te 10_Klasicky look 11_Minimalizmus12_Dnes_Jednoduchost a elegancia

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií