fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fashion LIVE! 2018: Najväčšia módna show priniesla pestré prehliadky slovenských aj českých dizajnérov

Máte tip? napíšte nám mailom

Šiesty ročník najväčšieho módneho podujatia na Slovensku priniesol 3 dni plné neopakovateľných kolekcií, dych berúcich prehliadok a dokonalých scenérií.

Stará tržnica v Bratislave sa stala epicentrom všetkých fashionistov, štylistov či blogerov, jednoducho všetkých, ktorí žijú módou. My z redakcie sme si to tiež nemohli nechať ujsť a hoci pokryť všetky dni sa nám nepodarilo, zavítali sme tam aspoň v piatok, z ktorého vám prinášame špeciálny fotoreport. Poviem vám, bola to bomba!

Tohtoročné podujatie FL! ohúrilo všetkých návštevníkov veľkolepou a netradičnou scénou s efektnými textíliami, na ktorú sa spotrebovalo viac ako kilometer látky. Tajomnú atmosféru podporilo aj prehliadkové mólo, vytvorené do magického kruhu. Podľa nás to bolo veľmi efektné, čo poviete?

V rámci prezentácie absolventov Ateliéru 343 nás očarila Petra Kovacs, ktorú sme si pamätali aj z TMM 2018. Jej pestré a extravagantné kúsky vdýchli do celej Starej tržnice život a doslova rozžiarili každý kút.

Obrovským prekvapením bola aj neskutočne štýlová a zároveň žensky nežná kolekcia Lenky Sršňovej. Trendy, moderné a zároveň nositeľné – hneď by sme si vedeli vybrať niekoľko kúskov. Najviac sme podľahli áčkovým sukniam a luxusným kabátikom.

Z tvorby mužských návrhárov zabodovala kolekcia Martina Hrču, ktorý si zaslúžil búrlivý potlesk.

Zlatým klincom večera bola prehliadka Marcela Holubca, ktorá premenila celú Starú tržnicu na rozprávkový les. Holubec sa inšpiroval kohútími maľbami Andreja Dúbravského, čo sa odrazilo aj na jeho kúskoch či vizáži modeliek. Čerešničkou na torte bola “detská manekýnka”, ktorá sa veselo hojdala uprostred móla a získala si srdce všetkých divákov.

Počas prestávok medzi jednotlivými prehliadkami sme sa kochali dizajnérskymi handmade kúskami značky LukZU design, Smile for Summer, Intimate stories, pletka, ála Palla, TAMARA, DONEE The Label, pjbijou, BIELA, ANDREY, IZIPIZI – SII BRAND, Mylo, Yoora studio, Maszaryk, SEVERANKA, RIVICA, moikoo, Créeme a Lucia Kurthi, prípadne si dopriali pohárik dobre vychladeného sektu.

Sme veľmi radi, že sme mohli byť súčasťou takéhoto úžasného podujatia a už teraz sa tešíme na ďalší originálny ročník!

Prečítajte si tiež:
Kam cez víkend? Poďte na SWAP do DOT.Gallery!

Foto: Eva Jonisová

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií