fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Festival Pohoda je zrušený. Organizátori festivalu Grape dúfajú, že sa uskutoční

Organizátori piešťanského festivalu Grape stále dúfajú, že aj napriek súčasnej situácii sa festival v auguste uskutoční.

Máte tip? napíšte nám mailom

Po tom, čo organizátori najväčšieho slovenského festivalu Pohoda včera oznámili, že festival rušia kvôli pandémii koronavírusu, sa na sociálnej sieti vyjadrili aj organizátori piešťanského festivalu Grape.

Organizátori festivalu Grape dúfajú, že sa uskutoční

“Ako ste sa dnes dozvedeli, festival Pohoda sa tento rok konať nebude. Určite vás zaujíma ako je na tom Grape. My samozrejme celú situáciu okolo pandémie sledujeme a konzultujeme aj s ďalšími festivalmi v Európe. Tá nie je dobrá, ale vzhľadom k tomu, že nikto teraz netuší, čo bude v auguste, stále živíme malú nádej,” vyjadrili sa k aktuálnej situácii organizátori festivalu.

Prípravy zatiaľ prebiehajú bez zmien, lebo tvorcovia festivalu samozrejme nemôžu nič vypustiť. Čas na konečný verdikt majú minimálne do konca mája, ale o všetkom aj tak rozhodne vláda a krízový štáb, takže priznávajú, že to nemajú vo vlastných rukách.

“Jedna pozitívna správa nám prišla včera z Francúzka, kde uvažujú, že letné festivaly by mohli začať fungovať od polovice júla. Držme si teda všetci palce, nech sme zdraví a nech sa čím skôr vrátime do bežného života plného radosti a dobrých koncertov,” napísali organizátori piešťanského festivalu Grape na sociálnej sieti.

Pohoda je zrušená

Aj napriek tomu, že pred týždňom ešte organizátori verili, že festival Pohoda by sa mohol uskutočniť, dnes už vieme, že sa tak nestane. Obľúbený slovenský festival, ktorý do Trenčína priláka tisíce milovníkov hudby sa presúva na budúci rok. Potvrdil to včera organizátori v živom vysielaní Rádia_FM.

„Všetky vstupenky z tohto roka ostávajú v platnosti. Zároveň tým, ktorí to potrebujú, garantujeme vrátenie plnej sumy za lístok. Úžasná atmosféra živého stretnutia na festivale Pohoda nám bude veľmi chýbať, rovnako ako pozitívna energia, ktorá na letisku ostáva po festivale. Sme však optimisti, a preto veríme, že si zameškané vynahradíme v budúcnosti s ešte väčšou radosťou,“ povedal Michal Kaščák.

Myslíte si, že sa napokon festival Grape, ktorý je už každoročne naplánovaný v auguste uskutoční? Dajte nám vedieť v komentári.

Prečítajte si tiež:
Ambulantní lekári už začali očkovať proti koronavírusu
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií