fbpx
FITFEST 2018: Festival zdravého životného štýlu bude už tento víkend!

FITFEST 2018: Festival zdravého životného štýlu bude už tento víkend!

Kľúčovými slovami 2. ročníka podujatia sú ŠPORT – ZDRAVIE – MYSEĽ – JEDLO.

Najkomplexnejší festival zdravia, aký tu kedy bol. FITFEST pomôže ľuďom k správnemu výberu informácií, ako byť FIT, a zároveň im ukáže, ako žiť zdravšie a plnohodnotnejšie.

Odborníci, profesionáli a športovci budú pre ľudí k dispozícii celú sobotu a nedeľu. Vstup na festival je ZADARMO a návštevníci budú môcť dokonca bezplatne zaparkovať v priestoroch bývalej vojenskej nemocnice hneď pod Železnou studničkou. Je vyčlenených až 700 miest na parkovanie.

Na FITFESTE, samozrejme, nebude chýbať poriadna dávka športových aktivít, na ktoré sa cvičiaci môžu ešte stále bezplatne registrovať prostredníctvom aplikácie Moovass na TOMTO odkaze. Od rána do večera budú v športovej zóne prebiehať rôzne aktivity, ako napríklad joga, tabata, hiit, fit latino, thai box, zumba a iné. Počas dvoch dní budú prebiehať rôzne zdravotné merania a tiež sa bude festival venovať pozitívnej energii. Na FITFESTE nájdete mnoho známych tvárí, ktoré prídu dni zdravia osláviť spolu s návštevníkmi. Tešia sa na vás Attila Végh, Viktor Vincze, Robo Papp, Sabina Pleváková, raperka SIMA, Peter Bažík, Robo Šimko a ďalší.

Pozrite si video, ktorým vás organizátori pozývajú na akciu:

https://www.facebook.com/b2571c7d-5496-493b-94d0-0ad350f8e473

Vďaka Bratislavskému samosprávnemu kraju sa do FITFESTU zapoja aj školy, ktoré odprezentujú projekty súvisiace so zdravým životným štýlom:

Spojená škola Ivanka pri Dunaji, ktorá prinesie psíkov a odprezentuje tiež zdravú výživu v spojení s rybárstvom. Stredná priemyselná škola dopravná odprezentuje prebiehajúci projekt Erasmus, ktorý je zameraný na stravovacie návyky tínedžerov. SOS záhradnícka Gustáva Čejku prinesie ponuku byliniek a rastliniek, niektoré z nich budú aj k zakúpeniu. Gymnázium Malacky zase ponúkne služby súvisiace so zdravým životným štýlom pre návštevníkov a športovcov: meranie UV filtra slnečných okuliarov – posúdenie úrovne ochrany pred UV žiarením; a meranie tepovej frekvencie pred a po športovom výkone – nepriame meranie kondičky športovca.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  VIDEO, z ktorého ostanete v šoku: Žiačka základnej školy v Bratislave počas voľnej hodiny hazardovala so svojim životom, spolužiaci si to natáčali

Do FITFESTU sa zapojil aj župan Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba a starosta Nového mesta Rudolf Kusý. Svojou účasťou zároveň podporia zdravý životný štýl a prihovoria sa ľuďom priamo na hlavnom stagei pri amfiteátri na Železnej studničke. Už túto sobotu o 12:00 hodine.

fitfest
Zdroj: fitfest.sk

Určite sa pred víkendom poriadne rozhýbte, nalaďte sa na správnu vlnu a príďte na najkomplexnejší festival zdravého životného štýlu FITFEST 2018.

Zdroj: fitfest.sk

Google+ Linkedin

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.