fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTOREPORT: Interbeauty je najväčší veľtrh krásy na Slovensku. Konal sa už po tridsiaty piaty raz

Máte tip? napíšte nám mailom

Koniec minulého týždňa sa v našom hlavnom mieste niesol v znamení krásy. Bratislavskou Inchebou sa ozýval džavot malých i veľkých parádnic, a to zmiešaný s tými najkrajšími vôňami a parfémami.

Nahliadnite s nami do veľtrhu Interbeauty.

Zdroj: Eva Jonisová

Jesenná edícia najväčšieho slovenského veľtrhu krásy je už každoročnou zárukou najnovších trendov v oblasti skrášľovania, ako aj starostlivosti o pleť a celkové zdravie. Príde si tam na svoje skutočne každý − či už z pozície poskytovateľov alebo prijímateľov skrášľovacích a kozmetických služieb.

Okrem iného majú návštevníci jedinečnú možnosť vyskúšať si horúce kozmetické novinky na vlastnej koži či zakúpiť obľúbené produkty za zvýhodnené ceny. Navyše sa môžu zapojiť do viacerých zaujímavých súťaží, lákavých spoluprác alebo sa stať členmi “beauty klubov”.

Zdroj: Eva Jonisová

Nepochybne medzi najvychytenejšie trendy tohtoročného veľtrhu patrili špeciálne flitre na pery, ktoré z každej ženy spravili neprehliadnuteľnú ikonu. Návštevníčky si medzi sebou doslova vymieňali horúce kreslo a ani jedna si nechcela nechať ujsť jedinečnú možnosť vyskúšať to.

Zdroj: Eva Jonisová
Zdroj: Eva Jonisová
Zdroj: Eva Jonisová

Ďalšími novinkami boli špeciálne techniky modelovania nechtov a aplikácie umelých mihalníc. Zaujímavosťou bolo aj sledovanie Zmenárne naživo, kde ste mohli v priebehu pár minút spozorovať, ako dokážu šikovné ruky kaderníkov a vizážistov zmeniť ľudí na nepoznanie.

Prečítajte si tiež:
Majú šmrnc, sú šetrní k prírode a podporujú útulky. Predstavujeme vám rýdzo slovenskú prírodnú kozmetiku BIOFY
Zdroj: Eva Jonisová
Zdroj: Eva Jonisová

Špeciálny sektor veľtrhu bol vyhradený pre zdravý životný štýl a harmóniu mysle aj tela.

Na svoje si prišli vegetariáni, vegáni, ale aj ľudia s rôznymi intoleranciami, alergiami, prípadne problémami s nadváhou. Okrem špeciálnych výrobkov vám v jednotlivých stánkoch poskytli aj odborné poradenstvo, prípadne spravili krátke vyšetrenie, vďaka ktorému dokázali odhaliť aj skryté zdravotné problémy. Zároveň ste mohli všetky ponúkané dobroty ochutnať, takže ste nemali najmenší problém zakúpiť si presne to, čo najviac ulahodilo vášmu maškrtnému jazýčku. My z redakcie sme veru neodolali ničomu…

Zdroj: Eva Jonisová
Zdroj: Eva Jonisová

K dispozícii boli aj stánky s občerstvením, v ktorých ste si mohli zakúpiť niečo pod zub, ak vás prepadol náhly hlad, ale pokojne vám naservírovali aj celý obed, presne podľa vášho gusta! Veggie burgery, raw koláče alebo paleo obedové menu či lahodné dobroty východnej kultúry, to všetko ste našli pod jednou “strieškou”. A tak sa naozaj nikto nemusel báť, že zostane o hlade a svoje chúťky uspokojili aj tí, ktorí si nevybrali v “bežnej” reštaurácii na prízemí Incheby.

Zdroj: Eva Jonisová

Špeciálnu časť veľtrhu predstavoval sektor, v ktorom sa počas celej výstavy konali viaceré súťaže. Predstavilo sa mnoho šikovných kaderníkov, barberov či vizážistov, ktorí odhodili zábrany a nebáli sa zmerať si sily so svojimi “konkurentmi”. Súťaže boli určené nielen pre profesionálov, ale aj ambicióznych študentov, ktorí okrem iného nabrali skúsenosti a poučili sa radami dlhoročných odborníkov.

Paralelne prebiehali aj menšie súťaže nechtových dizajnérov či tzv. nail artistov. Dokonca sme stihli aj súťaž v lepení falošných mihalníc, čo nás osobne naozaj prekvapilo, keďže sme nemali najmenšie tušenie, že aj takéto niečo existuje.

Prečítajte si tiež:
Ako si vypočítať týždeň tehotenstva - 5 spôsobov, ako na to
Zdroj: Eva Jonisová
Zdroj: Eva Jonisová
Zdroj: Eva Jonisová
Zdroj: Eva Jonisová
Zdroj: Eva Jonisová

Čerešničkou na torte bolo stretnutie so slávnou slovenskou vizážistkou Lucid, ktorá nielenže rozžiarila celý priestor nákazlivým úsmevom a dobrou náladou, ale aj rozdala niekoľko užitočných rád a profesionálnych trikov, ako docieliť, aby make up držal tam, kde má či ako správne narábať so štetcami.

Zdroj: Eva Jonisová
Zdroj: Eva Jonisová

35. ročník jedinečného veľtrhu krásy opäť nesklamal. Vraciame sa plné zážitkov, užitočných kozmetických rád a trikov a, samozrejme, s nejednou taštičkou plnou kozmetických vychytávok. No a čo, veď si zaslúžime byť pekné, no nie?

Tak čo, vidíme sa na ďalšom ročníku? My si to určite nenecháme ujsť.

Zdroj: Eva Jonisová
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií