fbpx
George Clooney na Sardínii havaroval, bol prevezený do nemocnice!

George Clooney na Sardínii havaroval, bol prevezený do nemocnice!

Americký herec George Clooney utrpel v utorok zranenia pri dopravnej nehode, ku ktorej došlo na talianskom ostrove Sardínia, keď sa jeho skúter za bližšie nevyjasnených okolností zrazil s Mercedesom.

Informoval o tom britský denník The Sun s odvolaním sa na správy miestnych médií. Po náraze spadol z motocykla a rozbil čelné sklo auta.

57-ročný Clooney bol prevezený do nemocnice. Aké zranenia herec utrpel, nebolo bezprostredne známe. Podľa miestnych ide o zranenia panvy a podliatiny na kolene a ramene.

George Clooney
Zdroj: thesun.co.uk

Clooney sa s manželkou Amal a dvojičkami Alexandrom a Ellou presťahoval na leto na Sardíniu, kde sa zúčastňuje na nakrúcaní televíznej minisérie Hlava 22 podľa rovnomennej literárnej predlohy Josepha Hellera, v ktorej stvárni postavu generála Scheisskopfa.

Zdroje: http://www.teraz.sk/zahranicie/herec-george-clooney-mal-na-sardinii-do/336012-clanok.html, https://www.thesun.co.uk/news/6739613/george-clooney-injured-in-car-accident-after-his-scooter-collided-with-pick-up-truck-in-sardinia/

Foto: https://www.bankrate.com/lifestyle/celebrity-money/george-clooney-net-worth/, https://www.thesun.co.uk/news/6739613/george-clooney-injured-in-car-accident-after-his-scooter-collided-with-pick-up-truck-in-sardinia/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Smutná správa pre fanúšikov Harryho Pottera. Pred pár dňami nás navždy opustil ďalší herec
Google+ Linkedin

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.