fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry a kráľovná mali rozhovor medzi 4 očami. Na čom sa dohodli?

Kráľovná Alžbeta II. a princ Harry sa stretli v nedeľu 1. marca 2020. Po oznámení Megxitu a jeho následnom odchode do Kanady sa jednalo o prvý spoločný rozhovor osamote, ktorý spolu mali. Aký je jeho výsledok?

Máte tip? napíšte nám mailom

Prvýkrát od svojho návratu do Anglicka sa princ Harry stretol tvárou v tvár so svojou babičkou, kráľovnou Alžbetou II. Ich rozhovor trval podľa denníka The Sun štyri hodiny. Harry a kráľovná spoločne obedovali na zámku Windsor a následne spolu absolvovali tradičné anglické posedenie pri čaji. Atmosféra bola podľa informácií medzi oboma uvoľnená.

Harry a kráľovná Alžbeta II. prvýkrát tvárou v tvár

Kráľovná Alžbeta II. chcela hovoriť so svojím vnukom sama, aby pochopila, aké sú jeho ďalšie plány. Taktiež sa svojmu obľúbenému vnukovi zdôverila s úzkosťou a strachom, ktorý pociťuje. Dôvodom je aj to, že hlava britskej monarchie neuvidí vyrastať svojho pravnuka Archieho.

Predtým, ako sa kráľovná rozlúčila s Harrym, mu povedala: „Si veľmi milovaný. A ak sa budeš chceš vrátiť, budeš vždy vítaný.“ Zdá sa, že výsledok tohto neformálneho stretnutia bol naozaj veľmi pozitívny.

Kráľovná Alžbeta II. tiež uistila Harryho, že má jej plnú podporu v každom zo svojich projektov, ktorý bude pripravovať v Severnej Amerike. A je jedno, či projekt založí sám alebo so svojou manželkou, Meghan Markle. V každom prípade aj naďalej platí, že keď „Megxit“ nadobudne 31. marca 2020 účinnosť, Meghan ani Harry nebudú môcť používať titul „kráľovský. Rovnako platí, že značku Sussex Royal, ktorú už registrovali, nebudú môcť používať na žiadny zo svojich projektov. Ani na ten charitatívny.

Prečítajte si tiež:
TikTokerka poukazuje na to, ako ľudia "nechutne" porovnávajú Meghan a Kate

Zadné dvierka budú mať vždy otvorené

„Kráľovná bola priama a otvorená. Tiež povedala, že on a Meghan sa môžu kedykoľvek vrátiť, ak zmenia názor. Ak sa tak stane, privíta ich s otvorenou náručou,“ uviedol pre denník The Sun zdroj blízky Buckinghamskému palácu.

V súčasnosti Meghan ani Harry o návrate do Anglicka neuvažujú. Rovnako sa nechcú stať opäť členmi kráľovskej rodiny a byť závislí od štátneho a rodinného rozpočtu.

Podľa rozhodnutia kráľovnej sa situácia okolo Megxitu a manželov zo Sussexu prehodnotí o rok. Buckinghamský palác však neuviedol, ako mieni postupovať a čo presne bude hodnotiť.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií